Cosmic Showdown

Cosmic Showdown

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.5.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu239.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (239.6 MB) iOS indir Android indir APK indir

Cosmic Showdown Android Çok Oyunculu Strateji Oyunu

Cosmic Showdown apk indir, mobilde çok oyunculu oynanabilen online oyunda uzayda PvP savaşlarına katılacağınız Android için strateji ve savaş oyunudur.

Online oyuncularla uzay atmosferinde uzay araçlarıyla dahil olacağınız Android strateji ve savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Çok oyunculu oyunda dünyanın çeşitli yerlerinde katılan oyuncularla bir araya gelerek PvP savaşlarına katılacaksınız.

Cosmic Showdown oyunu içerisindeki amacımız rakibimizin uzay aracını patlatmak olacaktır. Oyunda şiddetten ziyade eğlence dolu anlar yaşayacaksınız. Çünkü strateji bilginizi kullanarak oynayacağınız Android oyununda rakibinizi yenmek için farklı hamleler geliştirerek savaşacaksınız. Uzay geminizin kaptanı olarak taktikler yapacak ve eğlence dolu anlar yaşayacaksınız.

Sürekli farklı ve gerçek online oyuncular ile savaştığınız oyunda seviye atlamaya çalışıyorsunuz. Yeni seviyeler atladıkça uzay geminizin gücünü artırabilirsiniz. Oyuncular savaş sonrasında kazandıkları TP puanlar ile seviyelerini ve güçlerini yükseltebilirler. Ancak Cosmic Showdown apk oyununda rakiplerinizi seviyeside bizimle aynı olacağını eşit düzeyde olacağınızı unutmayın.

Cosmic Showdown Android Özellikleri

İnternet bağlantısı gerektiriyor
Ücretsizdir
Online PvP savaşları
Çok oyunculu strateji ve savaş oyunu
Seviye ilerlemeli uzay oyunu

    Benzer Programlar

  • Hollo Ball Hollo Ball
    İngilizceÜcretsiz55 MB
  • Füze Saldırı Nihai Savaş Füze Saldırı Nihai Savaş
    TürkçeÜcretsiz44.40 MB