Cooking Joy

Cooking Joy

Versiyon/Sürüm1.0.20
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu74.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Cooking Joy Android Simülasyon Oyunu

Cooking Joy APK indir, mutfakta aşçılık yemek pişirme oyunu olan Cooking Joy Android simülasyon oyununda lezzetli yiyecekler ve pastalar yaparak müşterilere satıyorsunuz.

Cooking Joy (APK), kendi mutfağınızda çalışarak birbirinden lezzetli yemekler, tatlılar ve pastalar yaparak müşterilere satarak para kazanabileceğiniz bir Android aşçılık yapma ve yemek pişirme oyunudur.

Bir mobil simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkan aşçılık yapma oyununda etkileyici grafikler, ses efektleri ve oyunculara eşsiz bir deneyim sunan mutfak oyunudur. Hayalinizdeki restoranı açarak aşçılık yaparak müşterilerinizi memnun ederek seviye atlamaya çalışıyorsunuz.

Cooking Joy Android APK yemek pişirme oyununda kek, hamburger, pizza ve onlarca yemek pişirerek servis ederek para kazanıyorsunuz. Böylelikle restoranınızı büyütüyor ve ilerleyen bölümlerde mutfak eşyaları ekleyerek daha fazla yemek yapmak için gerekli malzemeleri temin ediyorsunuz.

Ayrıca aşçılık yemek yapma oyununda çeşitli yarışmalara da katılıyorsunuz. En iyi yemeği yaparak çeşitli ödüller kazanabiliyorsunuz. Cooking Joy APK‘sini indir dedikten sonra Android telefon ve tabletlerinizde oyunu oynayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Megapolis Mükemmel Şehri Yarat Megapolis Mükemmel Şehri Yarat
    ingilizceÜcretsiz98.8 MB
  • Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör Modern Tarım Simülatörü – Uçağı ve Traktör
    Türkçe3d_v3.152.7 MB