Cooking Fever

Cooking Fever

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 4,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (29.00 MB) Android indir

Cooking Fever Android Yemek yapma Yemek Hazırlama Uygulaması

Cooking Fever indir, yemek yapma oyunlarını ilgi çekici bulanlar için ideal android yemek yapma uygulamasıdır. Cooking Fever bu oyunu profesyonel bir düzeyde oynayan binlerce kişi bulunmakta ve birçok kişinin cihazlarında vazgeçilmez oyunlar listesinde yer aldığı görülmektedir. Bilgisayar üzerinde oynanmaya başlanan ve daha sonra geliştirilerek birçok cihaza da taşınan bu oyun uygulaması bugün Türkiye’de ve dünyada binlerce kişi tarafından oynanan oyunlardandır.

Cooking Fever Apk İndir

Cooking Fever oyunu, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uyumlu olan bir uygulamadır. Uygulamayı cep telefonunuza indirebilmek için mobil marketinize girmeli ve oyunun ismini yazmalısınız. Sonrasında tıkladıktan hemen sonra inmeye başlayacak ve aç diyerek oyunun içine girmenizi sağlayacaktır.

Cooking Fever oyunu birkaç dakika içinde cihazınıza inebilecek şekilde yer kaplamayan bir oyundur. Cihaz şarjını tüketme konusunda biraz ağır olan oyun keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak eğlenceye ve görsel donanıma sahiptir.

Cooking Fever Apk Özellikler

Cooking Fever oynamak istediğiniz zaman oyunun özelliklerine göz gezdirmelisiniz. 400 civarında bölüme sahip olan oyunda 13 farklı yerde birçok menü çıkarma şansınız bulunmaktadır. Dünya mutfağına da yer veren oyunda zaman yöntemini asıl önemli olan unsurdur. İhtiyacınız olan tek şey malzemeleri kısa süre içerisinde bir araya getirerek doğru yemeği hazırlamaktır.

Restoran konusunda oyuncuyu serbest bırakan oyunda dilediğiniz zaman dilediğiniz şekilde restore edebilme avantajınız da bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    TürkçeÜcretsiz21.7 MB
  • Bubble Wings Bubble Wings
    TürkçeÜcretsiz46 MB