Cooking Diner

Cooking Diner

Versiyon/Sürüm1.1.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu55.1 MB
ÜreticiJoyMore GAME
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Eylül 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz APK indir

Cooking Diner Kız Çocuklarının Seveceği Yemek Pişirme Android Oyunu

Cooking Diner apk indir, Eğlenceli yemek pişirme android simülasyon oyunu olan Cooking Diner, dünyada lezzetli bir yolculuğa çıkmanızı sağlıyor. Yemek yapmayı sevenlerin birebir oynadığı bu uygulamada gerçek pişirme işlemleri, yemek tarifleri, zor tarifler ve daha fazlasını göreceksiniz. Restoranınıza gelen müşterilere istedikleri şekilde pişirmek ilk başta kolay gelse de ilerledikçe iş daha da zorlaşarak etin pişme oranını bile tutturmaya çalışacaksınız. Eğlenceli Cooking Diner uygulaması ile vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Cooking Diner apk oyununu akıllı cihazlarınızın uygulama marketlerinden ücretsiz indirebilir, oynayabilir, oyun içi satın alımları yapabilirsiniz. Macera boyunca ilerledikçe tecrübeler edinecek ve gerçek bir aşçı olma yolunda ilerleyeceksiniz. Yanmış yiyecekler ile müşterilere sunmak yerine müşterinin sabır ve verilen zamanı da iyi kullanarak lezzetli yemeklerinizi sunmayı hedefleyin ve gerçek aşçı olun.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Dragon Story Dragon Story
    ingilizceÜcretsiz81.7 MB
  • Alışveriş Merkezi Kızı Moda Alışveriş Merkezi Kızı Moda
    TürkçeÜcretsiz8.9 MB
  • Cooking Diner HAKKINDA YORUM YAZIN