Construction City 2

Construction City 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm2.0.3
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu37 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi16 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (37 MB) Android indir APK indir

Construction City 2 Apk Android Gerçekci İnşaat Oyunu

Construction City 2 apk indir, Construction City 2 android mobil cihazlara ücretsiz indirip oynayabileceğiniz üç boyutlu bir inşaat simülasyonu oyunudur.

Construction City 2, Android mobil telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz inşaat simülasyon oyunları arasında yer almaktadır. Eğer inşaat simülasyon oyunu oynamayı seviyorsanız mutlaka indirmenizi tavsiye ediyorum.

İnşaat simülasyonu oyununda harika üç boyutlu görsellerin ve gerçeğe yakın tasarlanmış inşaat araçlarını görebilirsiniz. İnşaat araçlarının sesleri ve hareketleri ile mükemmel tasarlanmış bir simülasyon oyunudur. Oyunu çift dokunuş kontrol sistemiyle telefonda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

Construction City 2 Apk indirip oyun içerisinde çimento kamyonu, vinç, traktör, forklift, helikopter, itfaiye ve diğer inşaat araçlarını görebilirsiniz. Her bir aracı farklı sürüş kontrolleriyle kullanıyorsunuz. Construction City 2 oynarken 100’den fazla bölüm ve aynı bölüm içerisinde birden fazla araç kullanarak zorlu görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz.

İnşaat simülasyon oyununda zorlu görevleri tamamlamak için ekranın sağ ve sol yanına konumlandırılmış butonlara dokunarak oynuyorsunuz. İnşaat işinde olduğunuzda dolayı araçları oldukça hassas dokunuşlarla kontrol etmeniz gerekiyor. Android Construction City 2 Apk‘sini ücretsiz indirip gerçeğe çok yakın olan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    ingilizceÜcretsiz21.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB