CodyCross Çapraz Bulmaca

CodyCross Çapraz Bulmaca

Versiyon/Sürüm1.34.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu89.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Android CodyCross Çapraz Bulmaca Android Mobil Uygulama

CodyCross Çapraz Bulmaca Apk indir, Birbirinden farklı değişik tarzlarda kelime oyunları bulunan, kendinizi geliştireceğiniz mobil çaparaz bulmaca uygulamasıdır. Arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz birçok kişiyle yarışma şansı yakalayacağınız oyunlardandır. Bulmaca oyunlarından keyif alıyorsanız bu uygulama ile aradığınız eğlenceyi yakalayabilirsiniz. CodyCross: Çapraz Bulmaca, android uygulamalar arasında benzerlere sahiptir fakat bu seçeneğin çok daha profesyonel şekilde hazırlandığı söylenebilir. Oynarken ekranda yer alan grafikler, müzikler, efektler çok beğenilir. 

CodyCross: Çapraz Bulmaca Özellikler

CodyCross: Çapraz Bulmaca sürükleyici atmosferi ve bağımlılık yapan bölümleri ile eğlenceli bir uygulamadır. Bir oyun uygulaması olarak verimli içeriği bulunan CodyCross, oynayanların uzun vadede vazgeçemeyeceği türden bir oyundur.

Uzaydan yemeklere, dünyadan spora kadar birçok alanda soru sorulan bulmacada önemli olan bilginizi konuşturmak. Dört yanınızdaki oyuncularla mücadele ederken diğer yandan bilginizle ilerleme kaydetmeniz de oldukça önemli.

CodyCross: Çapraz Bulmaca Çöz

CodyCross: Çapraz Bulmaca tamamıyla ücretsiz şekilde indirilebilen basit bir uygulamadır. Cihazda çok fazla yer kaplamadığı için uygulamanın tercih edilirlik oranı da bir hayli yüksektir. Cep telefonu ekranlarına uyumlu olan oyun tek bir dokunmayla oynanabilir.

En iyi bulmaca oyunları arasında yer alan CodyCross: Çapraz Bulmaca aynı zamanda Facebook ile bağlantılı çalışır. Dilerseniz Facebook arkadaşlarınıza da oyun isteği gönderebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Puzzle Go Puzzle Go
    İngilizceÜcretsiz29,3 MB
  • Cannon Shot Cannon Shot
    İngilizceÜcretsiz30 MB