CATS: Crash Arena Turbo Stars

CATS: Crash Arena Turbo Stars

Versiyon/Sürüm2.20.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu83,2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi11 ay önce
Güncelleme Tarihi8 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (83,2 MB) iOS indir Android indir APK indir

CATS: Crash Arena Turbo Stars Android Robot Dövüş Oyunu Apk

CATS: Crash Arena Turbo Stars Apk indir, CATS: Crash Arena Turbo android mobil cihazlarda online – multiplayer (çoklu oyunculu) oynayabileceğiniz robot dövüşü oyunudur.

CATS: Crash Arena Turbo Stars, Android mobil telefon ve tabletlere 2019 sürümünü ücretsiz indirip oynayabileceğiniz online robot dövüşü oyunudur. Kendi yaratıcılığınız kullanarak robottan savaş makineleri tasarlıyor ve rakiplerinizle dövüşlere katıldığınız bir robot dövüş oyunudur.

Online oynanabilen oyunda dilerseniz mutliplayer (çoklu oyunculu) modunu açarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. CATS: Crash Arena Turbo Stars Android Apk indirip online robot dövüşü oyunu üst seviye görseller sunmaktadır. Yedek parçaları birleştirip robotları geliştirdiğiniz oyunda parça, silah alet ve daha birçok aleti robotunuza entegre edebilirsiniz.

CATS: Crash Arena Turbo Stars Apk indirip tamamen gerçek oyuncularla ve kendi tasarımınızla geliştirdiğiniz robotlarla oyunu katılıyorsunuz. Oyundaki amacınız dünya şampiyonu olabilmek için arenaya çıktığınız dövüşleri kazanmanız gerekiyor.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB
  • CATS: Crash Arena Turbo Stars HAKKINDA YORUM YAZIN