Cat Runner

Cat Runner

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.15
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Haziran 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.15) Android indir

Cat Runner Android Kedi Koşu Oyunu

Cat Runner: Decorate Home indir, Kedi koşu olarak bilinen android oyun macera oyunlarını seven kişilere hitap eden başarılı oyunlardan bir tanesidir. Cat Runner: Decorate Home indirdikten hemen sonra oynayabileceğiniz, keyifli vakit geçirmenizin mümkün olduğu oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunu konuşan Tom ile benzeten geliştirici oyunda belli bir tema da bulundurmaktadır. Büyük bir maceranın peşinden koşan kediniz size hem puan kazandıracak hem de yakalanmamanız için hızla koşmaya devam edecektir.

Cat Runner: Decorate Home İndir

Cat Runner: Decorate Home oyun uygulaması, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için hazırlanmış bir oyundur. Bu oyunu doğru şekilde indirebilmek için cihazınızın oyunu çalıştırabilecek donanıma sahip olduğundan emin olmalısınız. Yer kaplayan ve şarj konusunda cihazları zorlama özelliğine sahip olan bu özel oyun gelişmiş tabletler için çok daha uygun görülmektedir.

Mobil marketinizden bulup birkaç dakika içinde indirebileceğiniz oyunda aç diyerek anında başlangıç yapabilirsiniz.

Cat Runner: Decorate Home Özellikler

Cat Runner: Decorate Home oyunu temel olarak sizin göstermiş olduğunuz kaçma performansını yansıtmaktadır. Kaçarken arkasına bakmayan kedi karakteri ilerledikçe altın toplamakta ve her adımda daha çok puan biriktirmektedir. Ne kadar başarılı şekilde puan toplanırsa oyunda elde edilen sonuç da o kadar iyi olmaktadır. Üstelik kazandığınız puanı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilir, oyunu oynayan diğer arkadaşlarınızla liste karşılaşması yapabilme şansı elde edersiniz.

    Benzer Programlar

  • 4×4 Off-Road Rally 7 4×4 Off-Road Rally 7
    TürkçeÜcretsiz32 MB
  • Traffic Rider Apk indir Traffic Rider Apk indir
    TürkçeÜcretsiz79.9 MB