Castbox Radyo

Castbox Radyo

Versiyon/Sürüm8.4
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu38.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Castbox Podcast uyumlu Radyolardan Ulusal Radyoları Takip Etme Uygulaması

Castbox indir, Castbox – ücretsiz ve en iyi podcast’ler uygulaması, radyo dinleme müzik dinlemekten keyif alanların favorisidir. Castbox android uygulamalar arasında pek çok muadili olsa da Castbox uygulaması sayesinde dilediğiniz zaman radyo müzik dinleyebilirsiniz. Binlerce şarkıyı bünyesinde barındıran uygulama aynı zamanda radyo frekanslarına ulaşmayı sağlar. Her birini derli toplu tek bir uygulamada bulabilmek büyük kolaylıktır.

Castbox – Ücretsiz Ve En İyi Podcast’ler İçerik

Castbox bir çeşit medya uygulamasıdır. Dünyanın neresinde olursanız olun herhangi bir ülkeye ait radyo frekansını zahmetsizce bulabilmenizi sağlar. Yalnızca radyo frekansları değil, dinlemek istediğiniz herhangi bir şarkıyı da aratabilirsiniz. Tüm dünyadaki radyolara, yeni şarkılara ulaşmayı sağlayan uygulama müzik ve ses kalitesi bakımından da oldukça verimlidir.

Castbox – Ücretsiz Ve En İyi Podcast’ler İndir

Castbox uygulamasını ücretsiz şekilde hızlıca indirebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cep telefonlarına ve tabletlere indirilebilen uygulama, mobil markette yer alır. İndir dedikten hemen sonra inecek ve aç dediğinizde de açılacaktır. Birkaç dakikalık bu işlemin ardından radyo ve şarkı arşivine girip müzik dinlemeniz mümkündür. Dilerseniz kendi listenizi oluşturup kayıt altına aldığınız müzikleri de dinleyebilirsiniz.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Mobil Canlı Radyo Mobil Canlı Radyo
    TürkçeÜcretsiz9,0 MB
  • Radio FM Radio FM
    TürkçeÜcretsiz22 MB
  • Castbox Radyo HAKKINDA YORUM YAZIN