Car Simulator 2

Car Simulator 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.23
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu51 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi15 Temmuz 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (51 MB) iOS indir Android indir APK indir

Car Simulator 2 Apk Android Araba Sürme Simülatörü Oyna

Car Simulator 2 Apk indir, Car Simulator 2 Android araba sürme simülasyonu oyunu arabanın içini 360 derece gösteren ve tüm şehri gezebileceğiniz sürüş simülatörü oyunudur.

Car Simulator 2, Android mobil platforma özel çıkış yapan ücretsiz indirip oynayabileceğiniz araba sürme simülasyonu oyunudur. Sürüş simülatörü oyununda arabanın içini gösterebilen 360 derece araç içini gösteren, araba parçalarını değiştirebileceğiniz ve kaliteli grafikler sunan bir sürüş simülasyon oyunudur.

Araba sürme simülasyonu oyununda tüm şehri aracınızda özgürce gezebilir ve size verilen görevleri tamamlayarak ilerliyorsunuz. Car Simulator 2 Android Apk indirip yarışlara da katılabileceğiniz oyunda ister online isterseniz tek başınıza oynayabileceğiniz araba sürme simülasyon oyunudur.

Car Simulator 2 online oyununda ister yarış yapabilir, meydan okumalar ve dilerseniz heyecan verici görevlere katılabilirsiniz. Heyecan veren görevleri ve sizleri büyüleyen arabalardan beğendiğinizi alıp şehri turlayabilirsiniz. Şehir içinde gezerden mutlaka trafik kurallarına uymanız gerekmektedir. Eğer kurallar uymaz ve hız sınırını geçerseniz peşinize polis takılmaktadır.

Gerçekci 2019 araba sürüş simülasyonunda ekstra para kazanabilmek için taksicilikde yapabiliyorsunuz. Yarış modunda başarılı olabilmek içinse arabayı hızlandıracak şeyler entegre ediyorsunuz. Hemen sizlerde Car Simulator 2 Apk‘sini ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Yandere Simulator Yandere Simulator
    ingilizceÜcretsiz21.7 MB
  • Coffee Craze Coffee Craze
    İngilizceÜcretsiz41,5 MB