Call of Mini Infinity

Call of Mini Infinity

Versiyon/Sürüm2.8.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu103 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi12 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir APK indir

Call of Mini Infinity Android Aksiyon Oyunu

Call of Mini Infinity Apk indir, Call of Mini Infinity Android mobil platformlarda aksiyon ve savaş oyunu olarak dikkat çekmeyi başaran keskin nişancı oyunudur.

Call of Mini Infinity apk, temasıyla birçok kişinin ilgisini çekmeyi başaran kapsamlı aksiyon oyunlarından bir tanesidir. İçerisinde yaşanılan dünya büyük bir tehdit altındayken kısa süre içerisinde Caron isimli yeni bir gezegen keşfedilmiş ve birçok kişi oraya göç etmeye hazırlanmaktadır. Bu hazırlık sürecinde size düşense yabancı saldırılarak karşı korunmak, olabildiğince savaş oyununda savaş taktiği geliştirmektir.

Bir çeşit keskin nişancı oyunu olan Call of Mini Infinity apk, başarılı bir oyun uygulamasıdır. Grafikleri, görsel efektleri ve ses donanımı ile oynayanları kendine bağlamayı başaran bir uygulamadır.

Call of Mini Infinity Apk İndir

Call of Mini Infinity Apk indirmek için android işletim sisteminin mobil uygulama mağazasını kullanabilirsiniz. Mobil uygulama mağazasında yazıp birkaç dakika içerisinde aksiyon ve savaş oyununu indirme şansınız bulunmaktadır ve bunu tamamıyla ücretsiz şekilde yapabilirsiniz.

Oyun cep telefonlarında oynanabildiği gibi aynı zamanda tabletlerde de oynanabilmektedir. Bu bakımdan istediğiniz zaman oynayabilir, büyük ya da küçük ekranda oyunun tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Başarılı oldukça daha iyi seviyede çok daha kapsamlı görevlerle oyunda ilerleme şansı elde edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB