Burgan Mobil

Burgan Mobil

Versiyon/Sürüm2.0.14
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu16 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi19 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (16 MB) iOS indir Android indir

Burgan Mobil Android Bankacılık Uygulaması

Burgan Mobil indir, Burgan Mobil bank uygulaması Android mobil platformlar için geliştirilen mobil bankacılık uygulaması ile banka işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Burgan Mobil, bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek için tercih edebileceğiniz en ideal uygulamalardan bir tanesidir. Bugün hemen her bankanın kendi için hazırlamış olduğu mobil uygulamalar, işlemlerin büyük çoğunluğunun oradan yapılmasını sağlamaktadır. Burgan Bank da aynı şekilde kendi adına hazırlatmış olduğu bankacılık uygulaması sayesinde birçok müşterisinin hayatını kolaylaştırmaktadır. Bu tarz bir banka uygulaması günlük hayatı ciddi anlamda kolaylaştıran bir uygulamadır.

Burgan Mobil İndir

Burgan Mobil Bank android işletim sistemine sahip cep telefonları için hazırlanan bir uygulamadır. Bu uygulamayı indirip kullanmak için birkaç dakika ayırmak yeterli olmaktadır. Sahip olduğunuz uygulama marketinden Burgan Mobil Bank uygulamasını aratıp indir demeniz indirmek için yeterlidir. Arkasından aç diyerek bankacılık uygulamasının içerisine giriş yapabilirsiniz.

Cihazda çok fazla yer kaplamayan ve kullanıldığında pil tüketimi konusunda tasarruflu olan Burgan Mobil ayrıca ücretsiz şekilde hizmet vermektedir.

Burgan Mobil Özellikler

Burgan Mobil uygulaması tüm bankacılık işlemlerini yapabileceğiniz bir uygulamadır. Para yatırma, transfer etme, ATM’den para çekme, fatura ödeme ve sıklıkla tercih edilen TL yükleme işlemlerini bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Zamandan tasarruf edebilmenin yanı sıra bu uygulama ile çok daha kolay şekilde banka işlemleri yapabilirsiniz. Bu konuda Burgan Mobil uygulaması yardımcı olabilecek, kapsamlı uygulamalar kategorisinde yer almaktadır.

Vadeli vadesiz hesap açmaktan döviz kurlarını takip etmeye kadar birçok işlemi Burgan Bank resmi uygulaması olan Burgan Mobil’den yapabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • N26 The Mobile Bank N26 The Mobile Bank
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • PTT Bank PTT Bank
    TürkçeÜcretsiz25.00 MB