Bubble Wings

Bubble Wings

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.9.8
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi4 ay önce
Güncelleme Tarihi19 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (46 MB) iOS indir Android indir APK indir

Bubble Wings Apk Android Eşleştirme Oyunu

Bubble Wings Apk indir, Bubble Wings offline bubble shooter yeni 2019 android oyununda rengarenk civcivleri eşleştirip oynadığınız bir oyundur.

Bubble Wings, renkli oyunlarda kendini bulanlar için en keyif verici seçenek olarak anılmaktadır. Bu oyunda önemli olan renkleri ayırt etmek ve hızlı olmaktır. Bu sayede kısa süre içerisinde en başarılı oyunculardan biri olabilir, en yüksek puanı kapabilirsiniz.

Bubble Wings Apk oyunu renkli civcivlerle eşleştirme yaparak oynanan bir oyundur. Temel göreviniz ise bu oyunda civcivle aynı renkle olan tüm balonları bulup aralarında esir kalmış hayvanları kurtarmaktır. Başlangıç için oldukça basit gibi görünse de oyunun her aşamada biraz daha zor olduğu dikkat çekmektedir.

Bubble Wings İndir

Bubble Wings oyun uygulaması androiddir. Bu açıdan android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler ile bu oyunu oynayabilmek mümkündür. Yapılması gerekense uygulama mağazasının arama kısmına oyunu yazıp aratmak ve arkasından indir demektir. İndir dedikten hemen sonra inip açılacaktır. Tüm bu adımları herhangi bir ücret ödemeden gerçekleştirmek ise ayrıca avantaj sağlamaktadır.

Bubble Wings Apk indirdikten sonra oyuna başlayabilir, oyunda ne kadar başarılı olduğunuzu ispat etme şansı elde edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • TRT Çocuk Mobil indir TRT Çocuk Mobil indir
    TürkçeÜcretsiz
  • Meowtime Meowtime
    İngilizceÜcretsiz91 MB