Bubble Shooter Apk

Bubble Shooter Apk

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.83 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (9.83 MB) Android indir APK indir

Android Balon Patlatma Oyunu

Bubble Shooter Apk indir, balon patlatma oyunlarının en sevilen türlerinden bir tanesidir. Bubble Shooter bir çeşit hedef oyunu olarak da adlandırılan bu özel oyun bugün binlerce kişinin severek oynadığı ve cihazlarında bulundurmaktan zevk aldığı oyunlardandır. Kendi içerisinde farklı modları olan ve oyuncunun sıkılmasına izin vermeyen Bubble Shooter Apk oyun uygulaması ilk versiyonunun aksine bugün cep telefonları ve tabletler üzerinden de sorunsuz şekilde uygulanabilmektedir.

Bubble Shooter Apk Oyunu indir

Bubble Shooter Apk oyununu indirebilmek için cihazınızın kapsamlı bir mobil markete sahip olması gerekmektedir. Mobil marketinizden oyunu bulduktan hemen sonra indir demeli ve bunun arkasından aç diyerek oyunu başlatmalısınız. Oyun başladığı gibi ilk seviyeden kısa bir yönlendirme yapılmakta ve sonrasında zorlaşarak seviye seviye ilerlemektedir. Her bölüm bir öncekinden zor olduğu için oyunu oynamak bölümden bölüme daha da heyecanlı bir hal almaktadır.

Bubble Shooter Android Apk Özellikler

Bubble Shooter oynamak istediğinizde oyunun temel mantığını kavramalısınız. Yukarıda verilen renkli balonları patlatmak amacını güden bu oyun aşağıda sırasıyla fırlatılacak balonlar bulundurmaktadır. Doğru renge denk getirilmesi halinde balonlar patlamakta ekranda daha geniş bir yer açılmaktadır. Denk gelmemesi halinde ise ekranda yer alan toplar birikmekte ve size atış alanı bırakmamaktadır.

Oyunu kazanabilmek için renkleri kolayca tespit edip atışınızı çok iyi şekilde ayarlamanız gerekir. Bu sayede atışlardan istediğiniz sonucu almanız kısa sürecektir.

    Benzer Programlar

  • Pet Crush Saga Pet Crush Saga
    TürkçeÜcretsiz86.2 MB
  • Beat Jumper Beat Jumper
    ingilizceÜcretsiz32.1 MB