Brown Dust

Brown Dust

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.31.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu81M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi3 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (81M) iOS indir Android indir

Brown Dust Android Gerçek Zamanlı PvP Savaşları

Brown Dust indir, mobilde yüksek kalitede anime çizimleriyle olan gerçek zamanlı PvP savaşları ve taktiksel sıra tabanlı oynanışı olan Android Brown Dust online rol yapma oyunudur.

Brown Dust Android oyunu bir mobil rol yapma oyunudur. Sonsuz strateji ve destansı savaşlar yapabileceğiniz oyunda dünya boss’larıyla birlikte savaşabileceğiniz gerçek zamanlı (online) PvP savaşlarına katılabileceğiniz oyundur.

Android online rol yapma oyununda farklı oyun modları ve taktiksel sıra tabanlı oynanışı ile can sıkan rpg oyunlarını unutturan bir rol yapma oyunudur. Brown Dust oyununda paralı askerlerden bir takım kurup kendi imparatorluğumuzu kurtarma mücadelesine giriyoruz. Strateji tabanlı oynanış sunan oyunda anime karakterleri ve animasyon sahneleriyle oldukça dikkat çeken bir oyundur.

Tam 300’ün üzerinde farklı yeteneklere ve özelliklere sahip olan seviye atlamalı efsane kahramanlar bulunmaktadır. Paralı askerlerin anında 6 şeytan ve bir özel karakterle (Dominus Octo) adlı düşmanlarımızı yok etmeye çalıştığımız online rol yapma oyunudur. Strateji odaklı oyunda PvP savaş moduna girdiğinizde diğer oyuncularla birlikte güçlerinizi birleştirip destansı dünya boss’larına karşı savaşıyorsunuz.

Brown Dust oyununda şeytan kalesine girdiğiniz stratejinizi en iyi şekilde kullanarak antik para ve ödüller kazanabiliyorsunuz. Kristal mağarasında bulunan cesur mu cesur paralı askerleriniz için uyanış meteryallerini toplamaya ve Rune tapınağında bulunan para ile askerlerinizin yeteneklerini geliştirmek için runik yazı toplamaya kadar bir çok aksiyona giriyorsunuz. Lonca savaşına girmeye kadar bir çok fantastik dünyanın kapılarını arayalan hikaye modunda 1200’ün üzerinde bölüm sizleri bekliyor.

    Benzer Programlar

  • Guardian Knights Guardian Knights
    İngilizceÜcretsiz78 MB
  • Lunathorn Lunathorn
    İngilizceÜcretsiz99 MB