Bowling King

Bowling King

Versiyon/Sürüm1.50.8
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu49,2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi9 ay önce
Güncelleme Tarihi18 Eylül 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (49,2 MB) iOS indir Android indir APK indir

Bowling King Android Çevirimiçi Bowling Oyunu

Bowling King Apk indir, Bowling King Android mobil platformlarda online oynayabileceğiniz bowling oyunu en iyi ve en profesyonel oyuncular bulunuyor.

Bowling King apk, bowlingde iyi olduğunu düşünenler için en iddialı oyunlardan bir tanesidir. Online bowling oyununu parmaklarınızın ucuna getiren bu oyun uygulaması, ciddiye alınır bir oyuncu kitlesine sahiptir. Zaman ayırıp online bowling oynamaya gidemediğiniz zamanlar için evde oturduğunuz yerde bowling oynama şansı tanımaktadır. Bu bakımdan Bowling King apk indirip oyunda yerinizi alabilirsiniz. Kısa süre içerisinde ihtiyacınız olan tüm enerjiyi elde etmenizi sağlayacak bu uygulama ile bowling oynamanın tadına varabilirsiniz.

Bowling King apk oynamak için istediğiniz herhangi bir rakibinizi seçebilir ya da turnuvalara bireysel olarak katılabilirsiniz.

Bowling King Apk İndir

Bowling King apk uygulamasını indirebilmek için yapılması gereken ilk iş uygulama mağazasından oyunu bulup indirmektir. Bowling King apk İndir dedikten hemen sonra açılan oyunda aradığınız kolaylığı bulabilirsiniz. Son derece basit bir arayüze sahip olan uygulamada birkaç dakika içerisinde istediğiniz neticeyi elde edebilirsiniz. Kolayca kullanılabilmekte ve her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir.

Uygulama cep telefonunda da tablette de çok fazla yer kaplamadığı için kolayca kullanılabilmektedir.

    Benzer Programlar

  • NBA 2K20 NBA 2K20
    ingilizceÜcretsiz21.00 MB
  • Pro Darts 2020 Pro Darts 2020
    TürkçeÜcretsiz85.6 MB