Block Puzzle Games Apk

Block Puzzle Games Apk

Versiyon/Sürüm37.0
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu14.80 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi27 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (14.80 MB) Android indir

Blok Bulmaca Android Mobil Oyunu

Block Puzzle Games Apk indir, Blok bulmaca android mobil oyunu ile karşınıza çıkan blokları en iyi şekilde yerleştirmelisiniz. Block Puzzle Games Puzzle mantığıyla oynanan oyun bulmaca oyunu kategorisinde de bulunabilir. Block Puzzle Games Apk milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir. Blok Puzzle hile alternatifleri olan bir oyundur ama çoğu kişi hilesiz olarak oynamayı tercih eder. Block Puzzle Apk indirme işlemini Android işletim sistemli mobil cihazlarınız için de yapabilirsiniz. Block Puzzle Games oyunu Jewel Classic tarafından geliştirilmiş ve piyasaya sunulmuştur.

Block Puzzle Games Apk Özellikleri Nelerdir?

Oyunu oynayabilmek için ekranın üst kısmından gelen blokları aşağıda dizili olan blokların üstüne en doğru şekilde yerleştirmelisiniz. Bütün satır ve sütunları kullanarak yerleştirme şansına sahipsiniz. Oyundaki en önemli özellik gelen blokların döndürülemiyor olmasıdır. Blokları yerleştirirken aşağıda mutlaka büyük boşluklar bırakmaya çalışın. Blokları en doğru şekilde yerleştirirseniz mücevher kazanabilirsiniz. Blokları sürükleyerek taşıma şansına sahipsiniz. Block Puzzle Games Apk, ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Dilerseniz oyunda uygulama içi satın almaları tercih edebilirsiniz. Block Puzzle Games Apk internet gerekmeden oynanabilmektedir.

Block Puzzle Games Apk Nasıl İndirilir?

Block Puzzle Games Apk oyun uygulamasını Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Cihazınızdaki Android işletim sisteminin sürümü 4.0 ve üzeriyse oyunu indirebilirsiniz. Aksi halde oyun cihaz uyumsuzluğu sebebiyle indirilemeyecektir. Cihazınız uyumluysa indir butonunu görebilir ve indirmeyi hemen başlatabilirsiniz. 7.9 MB’lık küçük boyutlu oyun dosyası saniyeler sonra cihazınıza inmiş olacaktır.

    Benzer Programlar

  • CodyCross Çapraz Bulmaca CodyCross Çapraz Bulmaca
    TürkçeÜcretsiz89.6 MB
  • Puzzle Go Puzzle Go
    İngilizceÜcretsiz29,3 MB