Block Craft 3D

Block Craft 3D

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu56.20 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi11 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (56.20 MB) Android indir APK indir

Block Craft 3D Ev İnşaat Kurma Simülasyon Oyunu

Block Craft 3D apk indir, ihtiyaç duyduğunuz ne varsa inşa edebilir, size verilen malzemelerle kendi düzeninizi kurabilirsiniz. Android Block Craft 3D apk, oyununda kendi dünyanızı yaratırken filden kediye kadar birçok hayvanı sahiplenebilirsiniz.

Block Craft 3D apk indir, kendi dünyasını yaratmaktan zevk alanlar için özel bir oyundur. Son dönemlerde bu tarz oyunların çok daha sık şekilde tercih edilmesi, alternatiflerin artmasını sağlamaktadır. Ne var ki alternatiflerin birçoğunun ücretli olması seçenekleri daraltmaktadır. Hem aradığınız kalitede hem de çok iyi hazırlanmış olan bir oyun istediğinizde Block Craft 3D apk oyun uygulamasını indirebilirsiniz. Oyunun dizaynının ve hazırlanışı tam size göre olduğunu fark edebilirsiniz.

Block Craft 3D Android İndir

Block Craft 3D oyunu android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uyumlu çalışmaktadır. Kişi, dilediği an android işletimli cihazınıza indirme yapabilmektedir. Bunun için ilk yapılması gereken mobil markette oyunu bulmaktır. Arkasından indir ve aç dedikten sonra oyuna girebilmeniz son derece kolay olmaktadır.

İndirme işlemini tamamıyla ücretsiz yapabilirsiniz ancak cihazınızın güçlü bir işletime sahip olması önemlidir. Bu açıdan iyi bir cihazda oynamak daha kolay olacaktır.

Block Craft 3D Apk Özellikler

İnternet bağlantısı olmadan da oynanabilen oyunun en büyük avantajlarından biri de budur. Canınız sıkıldığı an internet olsun olmasın oyunu açıp oynama şansınız vardır. İster dev gibi binalar dikebilir ister gemiler inşa edebilir isterseniz kendi evinizi oluşturabilirsiniz. Gün içerisinde her an oynanabilecek keyifli bir oyun olduğundan emin olabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • HELI-X Uçak Simülatörü HELI-X Uçak Simülatörü
    TürkçeÜcretsiz2.4 MB
  • City bus simulator 2 Münih indir City bus simulator 2 Münih indir
    ingilizceDeneme Sürümü3.7 gb