Benim Konuşan Tom’um 2

Benim Konuşan Tom’um 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.21
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu178.5 MB
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi28 Mart 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (178.5 MB) iOS indir Android indir APK indir

My Talking Tom 2 Android Konuşan Kedi Tom Oyunu

Benim Konuşan Tom’um 2 (My Talking Tom 2) indir, Android mobil platformlara ücretsiz APK indirip oynayabileceğiniz benim konuşan Tom kedi oyunudur.

My Talking Tom 2 Android oyununda Benim Konuşan Tom’um 2 kedi oyununu ücretsiz APK sürümünü de indirip hileli de oynayabileceğiniz konuş Tom kedi oyunudur. Konuşan Tom kedi oyununda popüler kedimiz Tom ile yeni oyuncaklar ve arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Benim Konuşan Tom’um 2 popüler kedi oyunu her zaman sevimliliği ve yeni arayüzü ile Android mobil platformlarda karşımıza çıkıyor. My Talking Tom Android oyunu Türkçe adıyla Benim Konuşan Tom’un ikinci versiyonu uzun zamandan sonra piyasaya sürülmüştür. Küçük çocuklar kadar kedileri seven büyüklerinde çok büyük ilgi gösterdiği My Talking Tom 2 Apk oyununda kaliteli grafikler ve oynanışıyla karşımıza çıkıyor.

Benim Konuşan Tom’um 2 Android oyununda he karakterimizin animasyonları geliştirilmiş, hemde oyuna içeriğine yeni eklemeler yapılmıştır. Yeni mini oyunlar, yeni kıyafetler, eşyalar, yeni karakterler ve yiyecekler görebileceğiniz My Talking Tom 2 yeni oyunudur. Benim konuşan Tom’um 2 oyununda kedimiz büyümüş şekilde karşımıza çıkıyor yeni haliyle daha sevimli bir yüzle konuşan kedi Tom bizler bekliyor.

Tom’la oynamak artık daha keyifli olacağını düşünüyorum çünkü, onu dilediğiniz gibi hareket ettirebiliyorsunuz. Oyunda Tom’u ister hareket ettirin, döndürün, bırakın, atın, tuvalate, banyoya, yatağa ve uçağına yerleştirebilme imkanı verilmiştir. Bu arada Tom’un yeni uçağıyla tanışacağınız oyunda ayrıca yeni kıyafetlerini almak, evini dekore etmek, yeni yiyecekler ve yepyeni arkadaşlıklara kurabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Her iki mobil platformda da oynanabilen My Talking Tom 2 (Benim Konuşan Tom’um 2) oyununun ayrıca Android apk sürümünü de indirebilirsiniz. Oyunda Tom’un spor yaparak zayıflayabilmesi için trambolin, kum torbası, salıncak ve basketbol gibi sporlarda yer alıyor. Tom’un sevimliliği kadar arkadaşlarının da bir o kadar sevimli olması oyuna çeşitlilik katmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Balon Patlatma Balon Patlatma
    TürkçeÜcretsiz6.60
  • Transilvanya Oteli Maceraları Transilvanya Oteli Maceraları
    TürkçeÜcretsiz41 MB