Battlelands Strike

Battlelands Strike

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...
Versiyon/Sürüm1.1.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu35M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 2.3 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Şubat 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (35M) Android indir

Battlelands Strike Android Askeri Sniper Oyunu

Battlelands Strike indir, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz yüksek kalitede grafikler sunan ücretsiz ve aksiyon tabanlı Android askeri sniper oyunudur.

Battlelands Strike Android oyunu yüksek grafiklere sahip ve sadece Android platformlarına özel olarak geliştirilen Android askeri sniper oyunudur. Aksiyon ve savaşın dozu yüksek olan oyunda düşmanlarınızı sniper silahıyla etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz.

Evinizi ve kendinizi düşmanlarınızdan korumaya çalıştığınız oyunda insanlığın daha iyi bir geleceğe sahip olabilmesi açısından tüm sniper kullanma yeteneklerinizi gösterin. Battlelands Strike oyununda atış ritimlerini kontrol ederek size verilen görevleri tamamlamak için uğraşıyorsunuz.

Battlelands Strike oyununda çeşitli oyun modları bulunmaktadır. Oyunda kazandığını ödüller kart şeklinde verilmektedir. Karaborsa siisitemi aracılığıyla her türlü ödülü kazanma fırsatıda yakalabilirsiniz. Her defasında oyunda bir kez gösterilen ücretsiz sandıklarıda toplamanızı tavsiye ediyorum. Beceri kartlarını toplayarak benzersiz becerilerinizi para ile yükseltebiliyorsunuz. Oyunda bulunan özel karakterleri, keskin nişancıları, komando ve bombardıma uçaklarını ve daha fazlasını açmak için mutlaka karakter kartlarını topmalısınız.

Keskin nişancı oyununda aksiyon ve savaşın dozu yüksek olup yüksek kalitede grafikler sunan kaliteli bir keskin nişancı oyunudur. Eğer bu tarz aksiyon oyunlarını seviyorsanız hemen Battlelands Strike oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Minecraft Deneme Sürümü Minecraft Deneme Sürümü
    TürkçeÜcretsiz88.00 MB
  • Sniper 3D Apk Sniper 3D Apk
    TürkçeÜcretsiz2.49 MB