Battle Instinct

Battle Instinct

Versiyon/Sürüm2.61
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu98.5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi10 Nisan 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Battle Instinct Android Apk Battle Royale Tarzı Aksiyon Oyunudur

Battle Instinct Apk indir, kraliyet savaşını konu alan android aksiyon mobil oyunudur. Battle Instinct oyunu Deus Craft tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan oyunu binlerce insan severek oynamaktadır. Bir nevi iç savaş oyunu olan Battle Instinct Apk ile savaş yönetimi konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyunda silahınıza ulaşarak hızlıca oyunda dahil olabilirsiniz. Ücretsiz indirilen oyunda oyun içi satın almalar sunulmaktadır.

Battle Instinct Apk Özellikleri

Battle Instinct oyunda savaş esnasında kendinizi korumanız için vücut zırhına yer verilmiştir. El bombalarıyla hızlı çözümler geliştirebilirsiniz. Oyunda sizin yanınızda 24 civarında silahlı haydut bulunuyor. Battle Instinct oyunda mühimmat ve oynanış grafikleri özenle düşünülerek tasarlanmıştır. Oyunda görünüşünüz savaşı etkilediğinden güçlendiricilerle kendinizi şekillendirmelisiniz. Battle Instinct üç boyutlu haritasıyla, geliştirilmiş modern üç boyutlu grafiklerle çok sevilen bir oyun olmayı başarmıştır. Oyunu internet bağlantısıyla çok oyunculu olarak oynayabilirsiniz.

Sevilen aksiyon android savaş oyununu Play Store üzerinden 4.1 ve üzeri sürümdeki mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. 38 MB’lık dosya boyutuyla oyun saniyeler sonra cihazınıza inmiş olacaktır. Kurulum gerekmeden, Battle Insrinct Apk oynamaya başlayabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB