Batak Online

Batak Online

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 5,00 .5)
Loading...
Versiyon/Sürüm43.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu15M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi27 Kasım 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (15M) iOS indir Android indir

Batak HD Pro Android İhaleli Batak Oyunu

Batak Online indir, mobilde ihaleli batak oynama keyfini yaşabileceğiniz bedava indirebileceğiniz HD kalitesindeki grafikleriyle Android ücretsiz batak oyunudur.

Mobil platformlarda oynayabileceğiniz en iyi Android ihaleli batak oyunu olarak karşımıza çıkıyor. İhaleli batak oynama fırsatı sunan üretici yakın zamanda ihalesiz, 3’lü, gömmeli ve eşli batak oynama seçeneklerini de oyuna ekleyecek.

Batak Online oyunu Android cihazlarda HD kalitesindeki grafikleri ile hiç sıkılmadan oynamanıza imkan tanıyor. Ücretsiz batak oyununu eğer oynamayı bilmiyorsanız oyunda pratik yaparak öğrenebilirsiniz. Stratejik batak oynama kısmından oynayarak çıkan kartları hafızanızda tutmaya çalışarak öğreniyorsunuz.

Batak oyununu diğer oyuncularla online (çevirimiçi) oynayabilmek için Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. Android batak oyununu online oynayabilmeniz için mutlaka internetinizin olması gerekiyor. Boş vakitlerinizi evde, iş yerinde, otobüste, durakta ve dilediğiniz her yerde stres atmak için ihaleli batak oyunu oynamanızı tavsiye ediyorum.

Batak Oyunu Özellikler

Online batak oyunu oyna
Android ücretsiz batak oyunu
İhaleli batak oyunu
ihalesiz batak oyunu
Türkçe dil desteği

    Benzer Programlar

  • 101 Yüzbir Okey Extra 101 Yüzbir Okey Extra
    TürkçeÜcretsiz11M
  • UNO Kart Oyunu Oyna UNO Kart Oyunu Oyna
    TürkçeÜcretsiz95M