Banggood

Banggood

Versiyon/Sürüm6.2
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu25.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 ay önce
Güncelleme Tarihi4 Şubat 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Banggood Kolay Alışveriş imkanı Online Shop Mağazası Android Apk Uygulaması

Banggood: Banggood apk indir, online shop fırsatları yakalayan indirimleri kolaylıkla takip edebileceğiniz Android mobil banggood aşışveriş uygulaması ile herkesten önce fırsatları siz göreceksiniz. İyi bir alışveriş portalına ihtiyacım var diyenlere hitap eder. İnternetten alıveriş yapmayı seviyorsanız güvenli, hızlı ve pratik hizmet veren bu uygulamayı deneyebilirsiniz. Bir alışveriş uygulaması olarak kullanıcı dostu olan Banggood seri şekilde hizmet verir. Basit bir arayüzü olduğu için büyük küçük herkesin kısa sürede çözebileceği bir mekanizması vardır. Android uygulamalardan çoğu alışveriş üzerine kurulu olsa da en iyisini seçmek önemlidir.  Aksi halde istenilen sonucu almak çok da mümkün değildir.

Banggood Özellikler

Banggood, binlerce farklı kategoriye sahiptir. Kategorilerden herhangi birini seçebileceğiniz gibi istediğiniz ürünü aratma şansınız da vardır. Banggood apk uygulaması ile merak ettiğiniz ürünü arama çubuğunda aratıp birkaç dakika içinde bulabilirsiniz. Sonrasında sepete ekle ve satın al diyerek alım sürecini tamamlarsınız.

Farklı ödeme yöntemleri bulunan uygulamada herkese hitap eden ödeme yöntemi sunulur.

Banggood İndir

Banggood alışveriş uygulaması android işletimli cep telefonları ve tabletlerde kullanabilen bir uygulamadır. Uygulama markete girip arattığınızda Banggood başlığını görüp tıklayabilirsiniz. Sonrasında indir dedikten sonra uygulamanın inmesini sağlarsınız. Hemen kayıt olduktan sonra kullanıcı isminiz ve şifrenizle dilediğiniz gibi alışveriş yaparsınız.

    Benzer Programlar

  • Pmaktif Pmaktif
    TürkçeÜcretsiz2.3 MB
  • M2mtrack M2mtrack
    ingilizceÜcretsiz2.53