AWP Mode Sniper Online Shooter

AWP Mode Sniper Online Shooter

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.2.1
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu64 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 hafta önce
Güncelleme Tarihi7 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (64 MB) Android indir APK indir

AWP Mode: Sniper Online Shooter Android Keskin Nişancı Oyunu

AWP Mode: Sniper Online Shooter APK indir, online FPS oyunları arasında yer alan AWP Mode: Sniper Online Shooter APK Android aksiyon, savaş ve keskin nişancı oyunudur.

AWP Mode: Sniper Online Shooter (APK), Modern Striken Online’ın geliştiricisinin yeni online FPS oyunudur. Keskin nişancı oyununu Android cihazınıza indirip oynayabilirsiniz.

Keskin nişancı oyunu olan AWP Mode görev odaklı ilerleme kaydedeceğiniz çok oyunculu modda keskin nişancılara karşı savaşabileceğiniz bir aksiyon ve savaş oyunudur. Online FPS oyunu olan AWP Mod keskin nişancı odaklı bir aksiyon oyunudur.

Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan oyunda bireysel müücadele edebildiğiniz gibi kendi takımınızı da kurabilirsiniz. AWP Mode: Sniper Online Shooter APK‘sini Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz indirip oynabilirsiniz. Oyunda paskalya yumurtaları, helikopter, ateşli fıçılar, ödül kutuları ve takımınızın avantajına olacak sırlarla dolu haritalar sizleri bekliyor.

AWP Mode: Sniper Online Shooter Android oyununda verilen görevleri ölümüne tamamlamaya çalışıyorsunuz. Günlük görevleri başarıyla yerine getirdiğiniz durumda silah, cephanelik ve çeşitli yardımcı askeri donanımların kilidini açıyorsunuz. Online FPS çok oyunculu oyununda aksiyon dolu savaşlar ve keskin nişancılar ile çarpışmalar sizleri beklemektedir. Bu arada kendi silah ve zırhınızı yapma şansına da sahipsiniz.

    Benzer Programlar

  • Lumberwhack Lumberwhack
    İngilizceÜcretsiz39 MB
  • World War Polygon WW2 Shooter World War Polygon WW2 Shooter
    İngilizceÜcretsiz56 MB
  • AWP Mode Sniper Online Shooter HAKKINDA YORUM YAZIN