Avast! Free Antivirus

Avast! Free Antivirus

Versiyon/Sürüm2016.11.2.2262
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu4.85 MB
ÜreticiAVAST Software
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi2 Ekim 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (4.85 MB) Mac için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Avast Antivirus Ücretsiz Antivirüs Programı

Bilgisayarımızın güvenliği üzerine kurulmuş yazılımın son versiyonunda  sisteme oldukça az yük getirerekten üst seviye virüs koruması yapan avast! Free Antivirus  son sürümü ile sizlerein karşındadır. Senelerin deneyimi olan Avast 2018 yılının güncellemeleri ile kendisini bir adım daha ileri götürmüş yeniliklerle dolu bir program olmayı başarmıştır.

Avast! Free Antivirus (Windows) 2018

Ücresiz olarak hizmet veren Avast anti virüs versüyonu maxsimum güvenlik ile sizlerin internet ortamında güvenle gezmesini sağlamak amaçlı kendisini geliştiren yazılımla, kişisek bilgileriniz bilgisayarınız, koruyarak sizlerin huzlu olmasını sağlamaktadır. İntenet üzerindeki bankacılık hizmetlerinizi, güvenli sitelerdeki işlemlerinizi  güven içerisinde yapabilirsiniz.

Avast Free Antivirus programını kolay bir şekilde indirip bilgisayarınıza kurmanız son güncellemeler yapmanızla birlikte sizlere güvenli bi internet ortamı sağlayan alanında ismini duyurmuş başarı sağlamış bir programdır.

Avast! Free Antivirus Özellikler

Avast Virüs Veritabanı Güncellemelerindeki Yenilikler

Avast günlük olarak virüs  veritabının güncellemekte ve sizlere  ek yük getirmeden bunu direk kendisi otomatik olarak yapmaktadır. Bilgisayarındaki oluşabilecek  tehlikelere karşı kendisini sürekli olarak yenilemektedir.

Avast! Free Antivirus Yükleme Kolaylığı

Antivirüs programı güncellemeleri ile dosya boyutunu yarı yarıya düşürmüş hem alandan hemde hız olarak kendisini yenilemiştir. Yükleme   işlemide önceki sürümlere göre daha kolay pratik bir şekilde yapılabilmektedir.

Anti-Spyware Motoru ve Antivirüs Modülü

Trojen,virüs, kimlik hırsızlığı, gibi gizli çalışan yazılımları tesbit etme ve anında  karantina altına alma özelliği

Kullanıcı Arayüzü Tasarımı Yeni!

Önceki versiyonlarıındaki geri bildirim ve görüşleri dikkate alaraka daha kolay ve kullanım kolaylığı yaında güzel bir tasarım ile sizlere  kullanma kolaylıkları sağlamaktadır.

Virüs Savunma Kalkanı Gelişmiş!

Savunma kalkanı kat sayısının azaltılması ile kalan 3  savunma kalkanını daha güçlü bir hale getirmişleridir. Bu savunma kalkanları e posta, dosya kalkanı, ve internet kalkanı olarak  bilinmektedir. güvenlik seviyeleri oldukça güçlü ve  üst seviyede çalışmaktadır.

Avasat Güvenli ve Özel Gezinti

Son zamanlarda bir çok özel şirketin intenet kullanıcıları hakkında topladıkları özel bilgilere karşı geliştirilmiş olan  özel gezinti sayesinde  özel bilgilerinizi ve gezintilerinizi saklayabilmektesinizdir. Özel şirketler genelde hangi kulanıcılar hangi saatlerde hangi sitelere girdiği ve ne kadar süre kaldıkları gibi bilgileri toplamalarını engelleyen özel bir yapıya  sahiptir.

Bulut Tarama Özelliği

Avast! Free Antivirüs yeni algoritması sayesinde önceki versiyonlaında bulut versiyonunu geliştirerek şüpheli dosyalar üzerinde 3 kez önizleme yapmakta  önceki sürümlere göre daha akıllı işlevler yapmakta ve sizi olarası tehlikelere karşı korumakta olan bir  işlevsel yapıya kavuşmuştur.

Avast DeepScreen 2016

DeepScreen özelliği ile bilinmeyen dosyalar hakkında bilgi toplayıp hakkında otomatik hızlı bir karar verme sistemi geliştirmiştir.

Avast Hardened Mod

Hardened Mod özelliği sayesinde bilgisayarınızın arka kısmında sadece bilinen ve güvenliği tam olan programların çalışmasına müsade eden bir sistemdir. Sizi  yavaşlatan ve sıkıntıya sokacak yazılım ve uygulamaları otomatik şekilde pasif hale getirebilme özelliğine sahip bir özelliktir.

Avast! Free  Disk Kurtarma

Avast! Free Antivirüs ile bilgisayarınızda oluşabilecek zararlar için düşünülmüş disk yedekleme ve kutarma özelliği bulunmaktadır. Avast yükleme  dosyayı oluşturarak harici bir belleğe yedekleme imkanınız bulunmaktadır.Herhangi bir olumsuz sonuçla karşılaştığımızda bu ydek ile herşeyi geri getirebilmekteyiz. Ücretsiz olarak Avast! Free  antivirüs 2016 programını www.indirson.com adresimizden indirebilirsiniz.

Ekran Görüntüsü

443 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Dev Secure Dev Secure
  TürkçeÜcretsiz14.25 MB
 • Dr. Web Antivirus Dr. Web Antivirus
  İngilizceÜcretsiz413 MB
 • Chomar Antivirüs (Windows) Chomar Antivirüs (Windows)
  TürkçeÜcretsiz581 KB
 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • Avast! Free Antivirus HAKKINDA YORUM YAZIN