Arı Mobil Kütüphane

Arı Mobil Kütüphane

Versiyon/Sürüm2.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.1 MB
ÜreticiFERNUS
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi8 Mart 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir

Arı Yayıncılık Hızlı Pratik Matematik Çözüm Yöntemleri Uygulaması

Arı Mobil Kütüphane apk indir, akillidefter patik matematik öğrenme,hızlı çözüm taktiklerini öğrenme android mobil uygulamasıdır.akıllı defter sitesinin uygulaması olup android işletim sistemli tablet ile telefonlar aracılığı ile kullanılabilmektedir. Arı Mobil Kütüphane apk uygulamayı kullanmak için apk dosyasını indirerek yüklemeniz gerekmektedir. Sisteme giriş yapmak içinse site üzerinden kod alınmalıdır. Kullanıcı bilgileriniz ve aldığınız kod ile giriş yapabilirsiniz.

Arı Mobil Kütüphane uygulamasının ara yüzü son derece basit olup rahatlıkla kullanılabilmektedir. Defter ve Atölyem serileri arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Kategorilerde matematik konularının anlatımının yanı sıra pek çok örnekli soru da bulunmaktadır. Konuları dinledikten sonra soruları çözerek matematiğinizi geliştirebilirsiniz. Uygulama ile siteyi senkronize olarak kullanmanız ve bol tekrar yapmanız konuların pekişmesi için size yardımcı olacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Ehliyet Sınav Soruları Ehliyet Sınav Soruları
    TürkçeÜcretsiz
  • cApp APK cApp APK
    ingilizceÜcretsiz14.3 MB
  • Arı Mobil Kütüphane HAKKINDA YORUM YAZIN