Apple Music

Apple Music

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.6
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu42.7 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi24 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Apple Music Uygulaması ile Aradığınız bütün müzikleri Android Cihazlarınızda Kolaylıkla Dinle Apk Uygulaması

Apple Music apk indir, Apple Music müzik dinlemekten keyif alanların ilk tercih ettiği android mobil müzik uygulamadır. Android işletime sahip cihazlarınızda bu uygulamayı indirip kullanmanız birkaç dakikanızı alacaktır. Android uygulamalar arasında pek çok seçeneği bulunsa da Apple Music en sevilenler arasına yerleşmeyi başarmıştır. Birçok avantaja sahip olan müzik çalar uygulaması, kullanıcıları uzun vadede rahat ettirecek özellikler sunar.

Apple Music Özellikler

Apple Music hem çevrimiçi hem de indirme usulü çalışır. İnternete bağlı olduğunuz anlarda istediğiniz müziği aratıp dinleyebilirsiniz. Oldukça geniş bir repertuvarı olan uygulama, dinlemek istediğiniz tüm müzik türlerini önünüze çıkarabilir. Yalnızca internetle değil aynı zamanda indirme usulüyle de müzik dinleyebilirsiniz. İndirdikleriniz ayrı bir liste oluşturur ve siz de istediğiniz zaman listeyi açıp dinlersiniz.

Apple Music Apk Kullan

Kataloğunda 45 milyondan fazla müzik bulunduranApple Music en sevdiğiniz şarkıları dinleyebileceğiniz uygulamalardandır. Her gün güncellendiği için uygulamayı açıp dinlediğinizde birçok yeni parçayla tanışabilirsiniz.

Yalnızca müzik içermeyen Apple Music apk uygulama aynı zamanda belgeseller, konserler, TV programları hakkında da bilgi verir. Sevdiğiniz sanatçıları yakından takip etmenizi sağlayan bu içerik keyifli zaman geçirmeyi sağlar.

apple müzik apk uygulaması

    Benzer Programlar

  • Spotify Music Spotify Music
    TürkçeÜcretsiz31.9 MB
  • Poweramp Poweramp
    TürkçeÜcretsiz7.2