Angry Birds Epic

Angry Birds Epic

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm3.0.27463.4821
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu63M
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi7 ay önce
Güncelleme Tarihi7 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (63M) iOS indir Android indir

Angry Birds Epic Android için Rol Yapma Oyunu

Angry Birds Epic indir, mobilde sıra tabanlı oynanışa sahip olan Angry Birds oyunu Epic versiyonunda RPG (rol yapma) türü Android oyunu download edip oynayın.

Angry Birds Epic Android oyununu oynarken şimdiye kadar oynadığınız tüm Angry Birds oyunlarını unutmanızı sağlayacak bir tür RPG türü rol yapma oyunudur. Oyunda farklı bir oynanış ve oyun atmosferi ile oyunun ana karakterinin lider konumda olması dikkat çekmektedir.

Android RPG oyununda Red Bird‘ün ve arkadaş grubunun domuzlara karşı olan mücadelesini konu almaktadır. Angry Birds Epic oyununda karakterlerin kıyafeti kadar mekanlarda bir o kadar ilgi çekmektedir. Destansı bir maceranın sizleri beklediği Angry Birds Epic RPG oyununu ücretsiz Android cihazınıza download ederek oynayabilirsiniz.

Angry Birds’ün Epic versiyonu, sıra tabanlı oynanabilen RPG (rol yapma) oyunu türünde bir oynanışa sahiptir. Karakter modellemelerinin ön plana çıktığı Angry Birds Epic RPG oyununu download ederek akıllı telefon ve tabletlerde oynayabilirsiniz. Ortaçağ kostümleri giymiş olan Red Bird ve arkadaşlarını kontrol ettiğiniz oyunu ücretsiz indir ve ücretsiz oyna seçeneği ile download edebilirsiniz.

    Benzer Programlar

  • Guardian Knights Guardian Knights
    İngilizceÜcretsiz78 MB
  • Lunathorn Lunathorn
    İngilizceÜcretsiz99 MB