Android File Transfer (Mac)

Android File Transfer (Mac)

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 1,00 .5)
Loading...

Versiyon/SürümAndroid File Transfer
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31.7 MB
Üretici
İşletim SistemiMac OS X 10.6/Mac OS X 10.5/Mac/Mac OS X 10.8/Mac
Eklenme Tarihi3 sene önce
Güncelleme Tarihi7 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (31.7 MB)

Mac Android Dosya Transfer Programı

Android File Transfer indir, Mac işletim sistemine android cihazlarınızda bulunan tüm dosyalarınızı transfer etme programıdır. Mac bilgisayarlara android telefonunda bulunan fotoğraf, müzik, oyun ve diğer bilgilerinizi sorunsuzca aktarma tablet ve mobil uygulamasıdır.

Android File Transfer Android Dosya Aktarımı (Mac) kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış android mobil ve tablet uygulaması sayesinde Mac dosya yönetim programıdır. Uygulama sayesinde android işletim sisteminden Mac işletim sistemlerine Android File Transfer (dosya aktarımı) gerçekleştirebilirsiniz.

Bildiğimiz üzere android telefonlara mac üzerine dosyalarımız aktarmada problemler yaşıyoruz. Dosya transferini hızlı ve sorunsuz aktarabilmemiz amacıyla tasarlanmış Android File Transfer (mobil android mac) uygulamasıyla USB aygıtı ile bilgisayara bağlanarak halledebileceğiz. Gerekli olarak gördüğünüz veya transfer istediğiniz tüm verileri herhangi bir problemle karşılaşmadan zorlanmadan aktarım aktivitesini gerçekleştirebilirsiniz.

Uygulamanın Ekran Görüntüsü

    Benzer Programlar

  • Line Sohbet Line Sohbet
    TürkçeÜcretsiz10.57 MB
  • PureVPN Mac PureVPN Mac
    TürkçeDeneme Sürümü7.96 MB