American Jail Break Block Strike

American Jail Break Block Strike

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

American Jail Break - Block Strike Survival Games

American Jail Break indir, Android mobil cihazlarda serüven dolu tetikçi oyunu ile sizlere FPS oyunlarında kendine güvenenler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Kapsamlı oyunlarda yer almayı seviyorsanız bu oyunun düşünülmüş pek çok ayrıntısı size iyi gelebilir. Hem farklı bir format hem de aksiyonun bol olduğu bu oyunda dilediğiniz gibi sonuç alabilmeniz mümkündür. Heyecanlı oyun oynamak, savaş taktikleri ile çatışmalara katılmak bu oyun uygulaması için hiç de zor değildir.

American Jail Break Apk İndir

American Jail Break oyun uygulaması, android işletim sistemine sahip cihazlarla uyumlu olarak çalışmaktadır. Yapılması gereken ilk iş android işletimli cep telefonu ya da tablet temin etmek ve mobil marketlerini ziyaret etmektir. Mobil marketlerini ziyaret edip oyunu bulduktan sonra indir demeniz yeterlidir. Bunun arkasından aç diyerek oyun karakterlerinden biri olma şansı elde edebilirsiniz.

Android cihazınızın iyi bir hıza sahip olması, oyunu oynayabilmeniz açısından yararlı olacaktır. American Jail Break oynama konusunda hızlı cihazlarda daha iyi sonuç vermektedir.

American Jail Break Apk Özellikler

American Jail Break apk genel olarak hapishane oyunudur. Amacınız hapishaneden kaçarken elinizden geldiğince profesyonel olmaktır. Bu noktada hapishane gardiyanları, polisler, hemşireler ve daha pek çok çalışanın sizin düşmanınız olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Hızlı ve iyi bir nişancı olarak önünüze çıkan herkesi öldürmeli, oyunda başarıyı yakalamalısınız. Bu konuda başarılı olmanız halinde iyi bir puanla en iyiler arasına adınızı yazdırabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB
  • American Jail Break Block Strike HAKKINDA YORUM YAZIN