Amazon Sesli Kitapları

Amazon Sesli Kitapları

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20.0 MB
ÜreticiAmazon
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi3 Ocak 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz iOS indir Android indir

Audible Amazon Sesli Kitapları ile Okumadan Kitapları Dinleyerek Öğrenme Uygulaması

Audible indir, Amazon Sesli Kitapları Amazon tarafından geliştirilmiş özel bir uygulamadır. Audible Kitap okumaktan keyif almayanlar için üretilen bu uygulama dinleme üzerine kurulur. Kitap dinleme uygulaması olarak tanımlanır. Dilediğiniz zaman seçtiğiniz herhangi bir kitabı kolayca dinleyebilirsiniz. Gün içinde istediğiniz her yerde açıp dinleyebileceğiniz kitaplar, uygulamada başarılı şekilde verilmiştir.

Audible – Amazon Sesli Kitapları Özellikler

Android uygulamalar arasında sesli kitap uygulamalarının artış gösterdiği bilinir. Kitap okuma fırsatı olmayan kişiler dinlemeyi tercih ederler. Bu beklentiye karşılık veren Audible – Amazon Sesli Kitapları uygulaması, binlerce kişi tarafından indirilir.

Uygulama içinde 100.000’den fazla kitap olması büyük bir avantajdır. İster gençlik kitapları ister klasikler ister şiir seçeneğine kadar dilediğiniz her türlü kitabı dinleyebilmeniz mümkündür.

Audible – Amazon Sesli Kitapları İndir

Audible – Amazon Sesli Kitapları uygulamasını indirmek için cep telefonu ya da tablet kullanabilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletlerle uyumlu çalışan uygulama birkaç dakika içinde iner. İndirdikten hemen sonra açabildiğiniz uygulamanın sade, açık ve basit bir arayüzü olduğu görülür.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/indirson.com/httpdocs/wp-content/themes/wpt-prodown/single-program.php on line 54

Benzer Programlar

  • Ehliyet Sınav Soruları Ehliyet Sınav Soruları
    TürkçeÜcretsiz
  • cApp APK cApp APK
    ingilizceÜcretsiz14.3 MB
  • Amazon Sesli Kitapları HAKKINDA YORUM YAZIN