Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş

Versiyon/Sürüm2.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu50.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi14 Temmuz 2020
Kırık link bildir Yorum Yaz Android indir APK indir

Ağır Buldozer Vinç Android Simülasyon Android Oyunu

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş apk indir, iş makinelerine ilgisi bulunanlar için en eğlenceli Android mobil oyun uygulamasıdır. Ağır buldozer vinç Android simülasyon oyunu bugün iş makinelerini seyretmeyi sevenlerin cep telefonlarında da bu tarz bir oyun olması keyif verecektir. Özellikle ücretsiz şekilde indirilip kullanılabilmesi,  uygulamanın pek çok kişi tarafından severek kullanılması manasına gelmektedir.

Oyun uygulaması olarak farklı bir çeşit arıyorsanız Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş apk tam da size göre bir uygulamadır. Sıkıcı oyunlardan farklı olarak zamanı iyi geçirmenize yardımcı olacaktır.

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş Apk İndir

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerle uyumlu olarak çalışmaktadır. Cihazınız android işletimli ise bu eğlenceli oyunu indirebilir, zamanın keyifle geçmesini sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek için mobil mağazayı ziyaret etmektir. Bu sayede kısa süre içerisinde uygulamanın cep telefonunuzda veyahut tabletinizde yer almasını mümkün kılabilirsiniz.

Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş Apk Özellikler

Toplamda 15 farklı iş makinesi ve 3 ayrı kamyonla oynanan Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş oyunu, kişinin yeteneklerine bağlıdır. Makineleri kullanarak büyük kayaları delmeniz istenmekte ve deldiğiniz her kayayı kamyonlara yüklemeniz beklemektedir. Bu şekilde inşaat alanına gönderebilir, inşaatın devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın her bölümünde sizi bekleyen bir zaman sınırlandırması vardır. Dolayısıyla zamanı en doğru şekilde kullanmanız ve görevlerinizi eksiksiz tamamlamanız çok önemlidir.

    Benzer Programlar

  • WildCraft WildCraft
    TürkçeÜcretsiz243.00 MB
  • Megapolis Mükemmel Şehri Yarat Megapolis Mükemmel Şehri Yarat
    ingilizceÜcretsiz98.8 MB
  • Ağır Buldozer Vinç Matkap Taş HAKKINDA YORUM YAZIN