Age of Magic

Age of Magic

Versiyon/Sürüm1.7.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu66M
ÜreticiPlaykot LTD
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve iOS 7.0 sonrası
Eklenme Tarihi5 gün önce
Güncelleme Tarihi14 Eylül 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (66M) iOS için indir Android için indir
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Age of Magic Android iOS Fantastik Rol Yapma Oyunu

Age of Magic indir, mobilde fantastik karakterlerin bir araya geldiği dünyanın kaderini belirleyen sihirbazların mücadelesini konu alan Android rol yapma oyunudur.

Sihirbazların destansı mücadelesine Android ve iPhone iOS cihazlarda tanıklı edeceğiniz rol yapma oyunudur. MMORPG tarzı oyunlarda bildiğiniz üzere efsanevi kahramanların büyüleyici arenalardaki savaşları yer almaktadır.

Strateji tarzı Age of Magic oyunu içerisinde Koboldlar, Elfler, Şeytanlar, Öfkeli Rakun büyücüler, Ejdersoyları, Archneler, Bataklı Cadıları ve daha bir çok karakterler RPG oyununda sizleri bekliyor. Bu büyüleyici savaştaki yerinizi almak için ücretsiz indirebilirsiniz.

Oyunda boşlukta sürüklenen dünyanın üzerine karanlık çöküyor. Ürpertici geçen seneler sırasında, gökyüzünün Lejyon’un korkun şeytanları tarafından yok edilerek söndürülüyor. Kehanete göre gerçek büyücülerden biri Kara Kule’yi bulacak ve evrenin hakimiyetini ele geçirecektir. Dünyanın gücünü ele alabilecek kişi siz olabilir misiniz?

Age of Magic Android oyununda önemli ödülleri korumaya çalışan güçlü düşmanlara karşı savaşıyorsunuz. Karakterinizin özel güçlerini ve yeteneklerini kullanarak savaş temalı etkinliklere kaktılabilirsiniz. Becerilerinizi stratejik planlar yaparak doğru şekilde kullanıp üstünlüğü ele geçirebilirsiniz.

6 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Train Merger Train Merger
  İngilizceÜcretsiz229.2 MB
 • Jade Dynasty Mobile Jade Dynasty Mobile
  İngilizceÜcretsiz49M
 • Second Age Second Age
  İngilizceÜcretsiz21.00MB
 • Fort Stars Fort Stars
  İngilizceÜcretsiz70M
 • Age of Magic HAKKINDA YORUM YAZIN