After Burner Climax

After Burner Climax

Versiyon/Sürüm0.0.6
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu38M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.4 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Nisan 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (38M) iOS indir Android indir

After Burner Climax Android Uçak Savaş Oyunu

After Burner Climax indir, SEGA tarafından Android mobil cihazlar için geliştirilen After Burner Climax oyunu savaş jetleriyle savaşlara katılabileceğiniz uçak savaşı oyunudur.

SEGA tarafından tüm mobil platformlar için çıkarmış olduğu uçak oyunudur. Uçak savaş oyununda dünyanın en hızlı savaş jetleriyle volkanlar, buzullar, ormanlar ve daha birçok göz alıcı bölgelerde uçurduğunuz tehlike dolu After Burner Climax oyununda 20’den fazla bölüm bulunmaktadır.

After Burner Climax Android apk oyununda jetlerde bulunan roketler, mermiler ve diğer etkenlerden kaçmaya çalışıyorsunuz. Savaş boyunca çılgınca hızlı hareketler yaparak aksiyon dolu anlar yaşıyorsunuz. Uçak savaş oyunu olan After Burner Climax oyununda F-14D Super Tomcat, F-15E Strike Eagle, F/A-18E Super Hornet’in de olduğu dünyanın en hızlı avcı uçaklarının kokpitinde uçağın tüm kontrollerini sizler sağlıyorsunuz.

After Burner Climax oyununda tam üç farklı mod bulunmaktadır. Arcade modda sınırsız can ve devam etme, otomatik uçak kilitleme, kalıcı doruğa ulaşabilme gibi güçlendiriciler ve cephaneliğin kilidini açabiliyorsunuz. Score Attack modda dünyanın dört bir yanından katılan online oyuncularla savaşıyor ve en iyi usta pilotlar arasında girmeye hak kazanmaya gayret gösteriyorsunuz. Climaz modunda ise belirli bir süreliğine düşman güçlerinin uçaklarını kilitleniyor ve tümünü tek seferde indirmeye çalışıyorsunuz.

After Burner Climax sürümünü Android cihazınıza ücretsiz indirebilir aksiyon dolu uçak savaş oyunundaki yerinizi alabilirsiniz.

    Benzer Programlar

  •  Modern Ops Ücretsiz Nişancı  Modern Ops Ücretsiz Nişancı
    TürkçeÜcretsiz402.6 MB
  • Last Day Rules Survival Last Day Rules Survival
    TürkçeÜcretsiz1.29 GB