Adobe Lightroom CC

Adobe Lightroom CC

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm4.3.1
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu68,5 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid 5.0 ve sonrası
Eklenme Tarihi2 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Ağustos 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (68,5 MB) iOS indir Android indir APK indir

Adobe Lightroom APK Android Fotoğraf Düzenleyici

Adobe Lightroom CC APK indir, Adobe Lightroom CC android 2019 fotoğraf düzenleyici uygulaması ile fotoğraf çekebilir ve fotoğraf düzenlemelerini ayrıntılı olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Adobe Lightroom CC, dünya genelinde en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Fotoğraf düzenleme uygulaması olarak milyonlarca kişinin popüler listesinde bulunan Adobe Lightroom CC 2019 oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Çok fazla seçeneği olduğu için fotoğraflarınızda çok ince ve detay düzenlemeler yapmanıza izin vermektedir. Özellikle profesyonel düzeyde fotoğraf düzenleme ihtiyacı güdenler için bu uygulama bir numaraları tercih olmalıdır.

Son derece anlaşılır ve açık bir arayüze sahip olan Adobe Lightroom CC 2019 apk indirdikten hemen sonra kolayca kullanılabilmektedir. Hemen galeriye girip istediğiniz fotoğrafı düzenleyebileceğiniz gibi ayrıca kameradan çekim de yapabilirsiniz.

Adobe Lightroom CC İndir

Adobe Lightroom CC android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için uyarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulamanın özellikle cep telefonlarında çok kolay kullanıldığı ekran uyumunun tam olurken diğer yandan cihazda çok hızlı şekilde çalıştığı dikkat çekmektedir. Detay düzenleme arayanların ilk tercihi olan Adobe Lightroom CC full düzenleme sağlamakta ve fotoğrafları ilk halinden çok daha iyi bir noktaya taşımaktadır.

    Benzer Programlar

  • Fotoğraf Video Kurtarma Fotoğraf Video Kurtarma
    TürkçeÜcretsiz2,2 MB
  • Tatlı Kamera Tatlı Kamera
    TürkçeÜcretsiz38 MB