Ace Commando

Ace Commando

Versiyon/Sürüm1.0.11
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu28M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi4 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (28M) Android indir APK indir

Ace Commando Android Savaş Oyunu

Ace Commando apk indir, gizli görevleri yer aldığı askeri temalı oyunda düşmanlarınıza karşı sessiz ve ateş açarak ilerleyeceğiniz Android aksiyon oyunudur.

Ace Commando Android oyunu aksiyon dolu ve askeri temaya sahip savaş oyunudur. Oyunun bir çok bölümünde farklı farklı haritalar ve çoklu görevler yer almaktadır. Karakterinizi seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz.

Askeri temalı aksiyon oyununda her görevinizde silahlarınızı geliştirebilmek için para ve tecrübe puanı kazanıyorsunuz. Ayrıca diğer görevleri tamamlayarak daha çok para toplayabilir ve liderlere karşı amansız bir savaş ortaya koyabilirsiniz. Ace Commando apk oyunu tamamen taktiksel savaşalar yapıyor, kaynaklar ve güç elde ediyorsunuz. Rakipleriniz karşısında üstünlüğü ele geçirebilmek için aksiyon dolu savaşlarda kendiniz buluyorsunuz.

Ace Commando oyunu içerisinde silahlara kırmızı nokta, holografik, 2X, 4X, 8X ve ACOG gibi görüş sistemlerini ekleyebiliyorsunuz. Aynı zamanda askeri aksiyon oyununda karakterimizin özelliklerini ve yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz.

    Benzer Programlar

  • Zone Z Zone Z
    TürkçeÜcretsiz98.8 MB
  • Silah Savaşı Silahlar Silah Savaşı Silahlar
    TürkçeÜcretsiz32.4 MB