9PM Football Managers indir

9PM Football Managers indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Puan 3,00 .5)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.0.3
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu87M
Üretici
İşletim SistemiAndroid 4.1 ve sonrası
Eklenme Tarihi6 ay önce
Güncelleme Tarihi5 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (87M) iOS indir Android indir APK indir

9PM Football Managers Android Futbol Menajerliği Oyunu

9PM Football Managers apk indir, mobil cihazlarda ve Android futbol menajerliği oyununda takımınızı Yılmaz Vural şampiyon yapmak için uğraştığınız menajerlik oyunudur.

Futbol menajerliği oyununda kendi takımınızı kuruyor ve üst sıralara çıkarak sezonu şampiyon kapatması için rakiplerinize mücadele ediyorsunuz. 9PM Football Managers Android oyununda kendi klübünüzü inşa ederek Yılmaz Vural’ın deneyimlerine kendinizinkinide ekleyerek takımınızı büyütüyorsunuz.

9PM Football Managers oyunu tamamen Türk yapımı bir Android menajerlik oyunudur. Bu menajerlik oyununda dünyanın en iyi menajeri olabilmek için diğer oyuncular arasında mücadele ediyorsunuz. Çevirimiçi oynayabileceğiniz oyunda farklı bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz. Arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanından katılan çevirimiçi oynanabilen futbol menajerlik oyununu ücretsiz indirebilirsiniz.

Mobil platformlarda ve Android cihazlara indirip oynayabileceğiniz 9PM Football Managers oyunu tamamen Türk yapımıdır. Türkçe ve İngilizce dil desteği bulunmaktadır.

    Benzer Programlar

  • Golden Boot Apk Golden Boot Apk
    TürkçeÜcretsiz47.2 MB
  • FIFA Futbol Apk FIFA Futbol Apk
    TürkçeÜcretsiz71.2 MB