101 Yüzbir Okey Oyunu

101 Yüzbir Okey Oyunu

Versiyon/Sürüm5.10.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiPeak Games
İşletim SistemiAndroid ve Mobil Tablet 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Mart 2018
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 2,00 .5)
Loading...

Okey 101 Plus Okey Oyunu (Mobil)

101 Yüzbir Okey Oyunu indir, Türkiye’de android ve mobil tabletlerde en çok oynanan ücretsiz okey oyun uyuamasıdır. Gelişmiş özellikleri sayesinde okey oyun Dünyasını başarılı bir şekilde yansıtmayı başarmış arkadaş gruplarının ve oyun severlerin vazgeçilmez okey oyunu olmayı başarmıştır.

101 Yüzbir Okey Plus Oyunu Nasıl Oynanır?

101 oyunu internet ortamında online oynanan bir oyun olduğu için Wi-Fi, edge, 3G veya 4.5G üzerinden bağlantı kurulmaktadır. Gerçek zamanlı oynanan bir oyun olması nedeniyle mutlaka internet bağlantısı olması gerekmektedir. 101 Yüzbir Okey Plus Android Okey Oyunu Facebook bağlantısı veya misafir giriş yaparak android uyumlu cihazınızda oynayabilirsiniz.

101 Oyunu Amacı Nedir?

Oyunun genel olarak temel amacı internet ortamında diğer kullanıcılar ile sosyal etkileşim kurarak hem eğlenmelerini hemde muhabbet ederek yeni arkadaş edinmeniz için güzel nezih bir ortamdır.

101 Yüzbir Okey Plus Oyunu Özellikleri

Yüzbir oyunu oynarken asıl dikkat çeken özelliklerinden birisi oyun esnasında istediğiniz müziği dinleyebilmeniz. Okey oyunu oynarken favori müzik listenizi de dinleme fırsatı ile müzik zevkinizden mahrum bırakmıyor sizleri. 101 Yüzbir Okey Plus android oyunu eğlenceli özellikleri, HD grafik görüntüsü ve keyifli oyun yapısıyla okey oyun uygulamaları arasında ilk sırada yerini almayı başarıyor.

750 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Hakkarim 101 Hakkarim 101
  TürkçeÜcretsiz
 • Meow Wars Meow Wars
  İngilizceÜcretsiz78M
 • The Chameleon The Chameleon
  İngilizceÜcretsiz70M
 • Tavla Go Tavla Go
  TürkçeÜcretsiz39M
 • 101 Yüzbir Okey Oyunu HAKKINDA YORUM YAZIN