Desen POS Restoran

Desen POS Restoran

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiDesenerp
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi4 sene önce
Güncelleme Tarihi13 Ekim 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir ()

Fast food, yemek sepeti, paket servis Kontrol Programı

Desen POS restoran otomasyon yazılımı indir, işletme sahiplerinin zamandan ve enerjiden tasarruf etmesini sağlayan en etkili programlardan bir tanesidir. Son dönemlerde neredeyse işletmelerin tamamında kullanılmaya başlanan otomasyon programı, işletme sahiplerinin verimli sonuç almasına yardımcı olmaktadır.

Fast food, yemek sepeti, paket servis, alakart gibi uygulamaların her birinde kullanılan Desen POS restoran otomasyonu hızlı şekilde yayılmış ve işletmelerce tanınmıştır. Bugün sadece marketler değil aynı zamanda kantin, kafe, restoranlar da bu otomasyon programı sayesinde daha pratik çalışabilmektedir.

Desen POS Restoran Otomasyonu Nedir?

Desen yazılım tarafından hazırlanan otomasyon programı, sınırsız ürün kategori edebilmek ve menü grupları oluşturabilmek amacıyla tercih edilmektedir. Bunun yanında envanteri anlık yönetebilmek için bu gibi profesyonel bir programa ihtiyaç olduğu da kesindir.

Hem ürün yönetimi hem de sipariş yönetimi bir arada olsun isteyen işletme sahipleri, vakit kaybetmeden otomasyon programını kullanmaya başlamalıdır.

Analiz etme, müşterileri tanıma, iade ve iptalleri planlama, kurye performans raporları hazırlama gibi özellikleri bulunan programla işletmeyi çok daha ileriye taşıyabilmek mümkün olmaktadır.

Gelir gider oranlarına kar ve zarar tablosu, nakit ve envanter arasındaki dengeler, günlük ve haftalık olarak ciro takibi bu program sayesinde oldukça kolay yapılabilmektedir.

Desen POS Restoran Otomasyonu Özellikleri

Desen POS restoran otomasyonu sayesinde merkez ve şube arasında kontak kurulabilmektedir. Tek bir merkezden hem şubeyi takip etme hem de ürünleri takip edebilmek mümkün olmaktadır. Bununla beraber özellikle kayıp ve kaçak ürün sıkıntınız çok sık oluyorsa bu programla tespit edebilmeniz mümkündür.

Tüm siparişleri tek noktadan kontrol edebilmeyi mümkün kılan program aynı zamanda birkaç bilgisayar üzerinden sipariş alabilmeye de yardımcı olmaktadır. Görsel olarak hem siparişler hem de işletme takip etmek isteyenler için grafik içeriği de son derece tatmin edicidir.

  Benzer Programlar

 • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
  TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
 • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
  TürkçeDeneme Sürümü
 • Desen POS Restoran HAKKINDA YORUM YAZIN  Desen POS Restoran Hakkında Yorumlar

  Yorum Yaz

  1. adem dedi ki:

   link çalışmıyor

  2. Anonim dedi ki:

   çok kötü

  3. Özgür özdiş dedi ki:

   Coffee restaurant program fiyatı alabilirmiyim