Cafe Bar Otomasyon Programı

Cafe Bar Otomasyon Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Versiyon/Sürüm1.26.0.1
LisansDeneme Sürümü
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.7 MB
Üretici
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi9 Mayıs 2019
Kırık link bildir Yorum Yaz indir (19.7 MB)

Restaurant Cafe Barlarda kullanılan kolay basit program


 Cafe BarOtomasyon Programı indir, ATS restaurant, cafe, bar otomasyonu 1.26.0.1;finans, satın alma, satış yapma, ürün girdi çıktısını hesaplama konusunda enbüyük yardımcılardan bir tanesidir. ATS yazılım programları ile restoran, kafe,bar gibi adreslerde hizmet vermek daha kolay olmaktadır. Özellikle siparişaksaklıklarının çok yaşandığı kalabalık mekânlarda otomasyon programı ciddimanada kurtarıcı kabul edilmektedir.

Bir iş yerinde personelin siparişi hazırlama, paketleme, masalara servis etme, ödemeyi alma süreci kayıt alına alınmadığında bazı aksaklıklar doğabilmektedir. Buna engel olabilmek için siparişin masadan alınma aşamasından ödeme aşamasına kadar takibi yapılmalıdır ATS restaurant, cafe, bar otomasyonu 1.26.0.1 ile yapılabilecek bu takip son derece profesyonel sonuç almayı da mümkün kılmaktadır.

ATS Restaurant, Cafe, Bar Otomasyonu 1.26.0.1 Nedir?

ATS restaurant, cafe, bar otomasyon programı kullanmaya başladığınızda işletmenizin daha hızlı ve kazançlı çalışmasını sağlayacak programdır. Bir işletmede sipariş alındığında küçük çaplı kaos doğuyorsa henüz profesyonellik seviyesine ulaşmamış demektir. Bu noktada işini bilen bir adresten otomasyon programı alındığı takdirde işlet kolaylıkla yoluna girecektir.

Sipariş veren kişiyi kaydetme, adresi kolaylıkla bulma, siparişi sorunsuz şekilde teslim etme aşması tamamlandığında otomasyon programının ne denli işe yaradığı da görülebilmektedir. Personelle, ürün kaçağıyla, eksilme ya da hatalı hesapla mücadele etmek istemeyenler için otomasyon programları çok büyük yardımcıdır.

ATS Restaurant, Cafe, Bar Otomasyonu 1.26.0.1 Özellikler

ATS restaurant, cafe, bar otomasyonu 1.26.0.1, masa düzen seçiminden siparişi getirip götüren personele kadar takipte kalabilmeyi sağlamaktadır. Müşteriniz hangi masaya oturmuşsa sisteme girip siparişlerini de üzerine ekleyebilirsiniz. Sonrasında siparişlerin mutfakta hazırlık aşamasını gözden geçirebilir, hangi ürünün ne kadar süre içerisinde teslim edildiğini ve müşterinin hesap ödeme noktasında kaç para ödeyeceğini de kolayca gözden geçirebilirsiniz.  ATS yazılımla otomasyon programı kullanmak çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

    Benzer Programlar

  • Restaurant Cafe Takip Restaurant Cafe Takip
    TürkçeDeneme Sürümü7.3 MB
  • MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı MeliPOS Restoran Otomasyon Yazılımı
    TürkçeDeneme Sürümü
  • Cafe Bar Otomasyon Programı HAKKINDA YORUM YAZIN