Zombie Farmer indir

Zombie Farmer indir

Versiyon/Sürüm1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
ÜreticiDardanele Studio
İşletim SistemiAndroid Mobil ve Tablet
Eklenme Tarihi10 ay önce
Güncelleme Tarihi9 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Zombi ile Çiftçilik Yapın

Android telefon ve mobil tablet platformunda ücretsiz karşımıza çıkan yeni ve çok farklı bir zombi oyunudur. Hepimizin bildiği gibi zombi oyunlarında şehirlerde zombiler olur ve şehri kurtarmaya çalışan insanlar olur. Ama bu oyunda zombi avına çıkmayı unutun ve zombiler hakkında farklı bir izlenim oluşturacak oyun merhaba diyin.

Zombi ile Çiftlik Kurun ve Yönetin

Zombie Farmer Android Zombi Çiftçi Oyunu çok ilginç bir oyun olan oyunda artık zombi kaosunu sonlandırıp zombi ile çiftliğin tüm bakım ve onarım işlerini yürütün. Çiftlikte bulunan ölü tavuk kümesi, çürümüş bahçe, küf tutan bodrum, kokmuş pis kiler, zombi tavuklarından yere düşen yumurtalar ve bir çiftlikte bulunan en kötü ortamları sonlandırın. Etrafta bulunan içinde göz buluna kavonozları ve bahçede ölü bulunan solucanları dahi toplamanızı sağlıyor.

Görsel grafik ekranı eski flash oyunları anımsatıyor olup oyun içerisinde hiç durmadan ilerleme kaydetmeniz gerekiyor. Zombie Farmer görsel çizgilere sahip olup sağ ve sol yön butonlarını kullanarak zombi karakterini yönlendiriyoruz. Android cihazlarda oynanması bir o kadar eğlenceliyken daha fazla puan kazanmak için nesneleri toplarken altın olanları toplamayı unutmayın. Çünkü altın nesneler oyun içerisinde daha fazla puan kazanmanızı ve bir sonraki bölüme daha çabuk atlamanızı sağlayacaktır.

Ekran Görüntüleri

Zombie Farmer Videosu

189 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Power Rangers: Legacy Wars Power Rangers: Legacy Wars
  İngilizceÜcretsiz166 MB
 • Shadowmatic Shadowmatic
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz229 MB
 • Toy Blast Game Oyna Toy Blast Game Oyna
  İngilizceÜcretsiz45 MB
 • Qubes HD Oyunu Qubes HD Oyunu
  TürkçeÜcretsiz
 • Zombie Farmer indir HAKKINDA YORUM YAZIN