World Of Tanks

World Of Tanks

Versiyon/Sürüm 8.8
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu
ÜreticiWargaming
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/ Win 10
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi24 Mayıs 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir ()
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

World Of Tanks Online Tank Oyunu

Online  tank oyunu 2.Dünya savaşını konu almış olan World Of Tanks oyunu Avrupa ödüllerine layık görülmüştür. Savaş oyunları arasında lider konumunda olan kullanıcılarına sanal ortam eşsiz bir heyecan veren oyun wimdows işletim sistemlerinde ücretsiz çalışıyor. Gerçeği aratmayan silah tasarımlarıyla görselliğe çok büyük önem göstermiştir yazılımcı firması. Tank araçlarının eşsiz özellikleri ve muhteşem görüntüsüyle de kullanıcılarına doyumsuz bir heyecan veriyor.

World Of Tanks

World Of Tanks

Sanal ortamın lider savaş oyunu kullanıcılarının kesinlikle hileye başvurmasını yasaklamışlardır. Kullanıcıların hile başvurmasını Wargaming uygulaması hemen önleyerek hileye ne kadar karşı olduklarını göstermektedirler. World Of Tanks oyununda bir çok hile şifresi internet sitelerinde paylaşılmaktadır lakin bu şifrelerin çalışmadığını şifrelerin tamamen uydurma olduğunu belirtmeden geçemicez.

World Of Tanks Oyunun Konusu

En başta söylediğimiz gibi online Tank oyun konusunu 20 yüz yıl’da meydana gelmiş 2.Dünya savaşını konu edinmiş biz oyun severlere en güzel bir şekilde anlatılmaya çalışılmış. En güzel şekilde anlatmayı başaran oyun bir çok ödüle layık görülmüştür. Oyunda düşmanlarınızın topraklarını fethedip sınırlarınızı olabildiğince geliştirin. Daha sonra ittifak kurup yeni devletler ile dost olarak gücünüze güç katın. Stratejinizin gerçek anlamda geliştiğini görebileceğiz oyunda www.indirson.com ekibi sizlere eğlenceli zamanlar diler.

Fetihlere Hazır Olun!

Bedava Mmo Savaş Oyunu ile bölge bölge bölümlere ayrılmış olan devletlerin de gün geçtikçe büyümek istediklerini size savaş açabilceklerini belirtelim. Onlar hamle yapmadan siz baskın yapın veya bir çok tuzak kurarak onları etkisiz hale getirin. Sınırlarınızı genişletmek için diğer devletlerle anlaşma yapmalısınız ki güçlü bir devlet olabilin. Stratejinin çok önemli olduğu oyunda mantığınızı zorlayarak kendinizi de geliştirebileceksiniz.

Online Tank oyununda bulunan mühümmatlar gerçekle birebir olup Almanların geliştirtiği silahlar vardır. Bunun yanı sıra Fransa,Amerika ve Sovyet yapımı birbirinden güzel silahlar vardır. Buda bizi 2.Dünya savaşına sanal ortamda olmasına rağmen gerçeği aratmadan götürmekte.

Sizlerde artık daha çok beklemeden sanal ortam 2.Dünya şavaşına geçmiş tarihine tüm gerçekliğiyle gidip savaşın. Herhangi bir sorunda editörlerimize ulaşarak sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

Bedava Mmo Savaş Oyunu Ekran Görüntüsü

Şavaşı en can alıcı mükemmel aksiyon sahneleriyle binlerce kullanıcıyla internet üzerinden çevirim içi oynayabilmeniz için tasarlanmış oyunun ekran görüntüsünü ön izleme yaparak bilgi sahibi olup dilediğiniz gibi oynama aşamasında boy gösterebilirsiniz.

358 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz4 GB
 • Sniper Elite 4 Oyunu indir Sniper Elite 4 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • For Honor Savaş Oyunu For Honor Savaş Oyunu
  İngilizceÜcretsiz357 MB
 • Spider Man 2 Oyunu Spider Man 2 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz164 MB
 • Crysis 2 Oyunu Crysis 2 Oyunu
  İngilizceÜcretsiz1.57 GB
 • Crysis 2 %100 Türkçe Yama Crysis 2 %100 Türkçe Yama
  TürkçeÜcretsiz278 MB
 • World Of Tanks HAKKINDA YORUM YAZIN