WinToFlash

WinToFlash

Versiyon/Sürüm1.4.0
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu32.55 MB
ÜreticiNovicorp
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (32.55 MB)
248 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Flash Disk Oluşturma Format Programı

Bilgisayarımız sisteminde yeni bir disk oluşturarak önemli verilerinizi bu diske kayıt edebilirsiniz. Windows kurulum belleği hazırlayabilir CD ve DVD içinde bulunan dosyaları diske atabilirsiniz ve en önemlisi Flash bellek format atma olanağı sağlamaktadır.. DVD ve CD’lerin çizilme oranı bildiğimiz üzere çok yüksek ve çizildiğinde sürücümüz içinde ki bilgileri okumakta güçlük çekiyor. Bu tip sorunların yaşanmaması için hemen devreye WinToFlash programı son sürümü ile sizlere yardım ediyor.

DiskDigger1

WinToFlash

CD ve DVD sürülerini artık bir kenara bırakın. Misal bir windows kurulum gerçekleştireceğiz bunu dvd ve cd yardımı ile yapmıyoruz bu uygulama sayesinde herhangi bir sürücüye gerek duymadan kurulumu gerçekleştiriyoruz. Bu sayede windows kurulumu daha hız bir şekilde gerçekleşiyor.

CD ve DVD kullanmanız taşımanız veya meydana gelebilecek çizik kazalarıda sona eriyor. Hal böyle olunca hem verilerimiz daha güvenli bir şekilde duruyor hemde yapacağımız işlemleri hızlı bir şekilde sağlıyor.

Çoklu dil paketi desteği sayesinde WinToFlash önyüklenebilir USB oluşturma programını Türkçe olarak da hizmetinden faydalanabiliyoruz. Basit kullanımı sayesinde her seviyedeki kullanıcı kolay bir şekilde kullanabilecek.  Windows Xp, vista, windows 7 ve diğer işletim sistemlerinin kurulum sırasında CD ve DVD dosyasında bulunan paketleri bu yazılıma önyükleme yaparak daha hızlı bir şekilde kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. www.indirson.com ekibi sevgili kullanıcılarımıza iyi günler diler.

Programın Kullanım Videosu

En iyi bellek oluşturucu programı sayesinde tüm kullanıcılar bilgisayarlarına bellek oluşturup kullanabilmeniz için büyük imkanlar tanıyor. Programı bilgisayarınıza nasıl yüklemeniz gerektiğini anlatan videoyu izleyerek sağlıklı kurulum gerçekleştirebilirsiniz. Yazılımın içeriğinde verdiği hizmetleri rahatlıkla görebilmeniz ve rahat bir kullanım aktivitesi gerçekleştirebilmeniz adına mutlaka videoyu izleyin.

WinToFlash Programı Ekran Görüntüsü

248 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Wise System Monitor Wise System Monitor
  İngilizceÜcretsiz1.60 MB
 • Geekbench Android Test Geekbench Android Test
  İngilizceÜcretsiz93 MB
 • DriverMax Driver DriverMax Driver
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz5.47 MB
 • HWiNFO64 HWiNFO64
  İngilizceÜcretsiz2.83 MB
 • Registry Finder Registry Finder
  İngilizceÜcretsiz3.2 MB
 • Key Lock Key Lock
  İngilizceÜcretsiz4.5 MB
 • WinToFlash HAKKINDA YORUM YAZIN