WhatsApp Messenger Android

WhatsApp Messenger Android

Versiyon/SürümWhatsapp Android 2.11.238
LisansÜcretsiz
DilTürkçe-İngilizce
Dosya Boyutu17.47 MB
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet Android 2.3.3 ve üstü
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi20 Ekim 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (17.47 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 Puan 5,00 .5)
Loading...

WhatsApp Mesajlaşma Android Uygulaması

Dünya’nın en popüler mesajlaşma uyugulamarından biri olan Mobil uygulama Adroid cihazlar için hazrılanmış internet aracılığı ile  ücretsiz mesajlaşma uygulamadır. Uygulamayı facebook gibi dünya devi bir firmanın satın alması ile daha  büyük bir popülaturluk kazanan uygulama olmuştur.

WhatsApp Messenger Android

WhatsApp Messenger Android

Metin mesajlarından hariç olarak resim fotoğraf video ve ses dosyaları gibi  dosyaları paylaşmamıza yarayan bütün herşeyi  internet aracılığı sayesinde ücretsiz olarak yapabilen faydalı bir  programdır.

WhatsApp Messenger Android yazılım olarak Andoid işletim sistemleri için hazırlanmış bir uygulamadır.
WhatsApp sistemi tamamiyle sms olayın bitirmiş en  büyük iletişim oparatörlerini sms  sistemini  geride bırakmış mobil kullanıcılar tarafından sms yerine WhatsApp uygulamasını tercih etmişlerdir. Uygulamanın arkasından güçlü yazılımlar çıksa bile WhatsApp zirveyi bırakacak gibi görünmüyor.

WeChat, Tango, Viber, LINE, Snapchat  gibi rakipleri WhatsApp  gibi  mesajlaşma uygulamaları olsada açık ara önde ilerlemketedir.

Program ile tek arkadaşınızla mesajlaşabilirken grup kuraraktan 30 kişiye kadar toplu olarak konuşma imkanınız da bulunmaktadır.sesli mesaj fotoğraf, video ve dosya gönderme gibi işlemleri rahatlıkla yapabildiğiniz gibi , bulunduğunuz yerin konumunu  yer bildirimiinde bulunabiliyorsunuz ve sizi harita üzerinde bulmaları daha kolay bir hal almaktadır.

Mesaj yazmaktan sıkıldıgınızda bas konuş özelliği ile sesinizi direk kayıt alıp mesaj olarak gönderme imkanınızda bulunmaktadır.bu özelliği ile bir hayli dikkat çeken uygulama kullanıcılara büyük  kolaylık sağlamaktadır.

Uygulamada özel bir liste yapmadan kişi listenizdeki numaraları otomatik alarak istediğiniz kişiyle direk oalrak yazışma dosya gönderme imkanınız bulunmaktadır.

WhatsApp Ayarlar Kısmı

WhatsApp  profil resim kısmındaki yerden eski konuşmaların yedeklerini görebilirsiniz, hangi tarihte neler konuştuğunuzu  öğrenebilirsiniz. Yine ayarlar kısmında kısa bir isim oluşturabilirsiniz. avatar resminizi değiştirip veya gizleme imanınız bulunmaktadır.

Kendinize ait profil sayfanız üzerinde yer alan avatar ve durum bilgisi gibi bölümleri de istediğiniz şekilde özelleştirmenize olanak sağlayan WhatsApp ile daha önce arkadaşlarınızla yapmış olduğunuz tüm mesajlaşmalar otomatik olarak yedeklenmektedir ve ne zaman isterseniz tüm konuşmalarınıza kolayca ulaşabilirsiniz. Bu sayede en son mesajlaşmış olduğunuz arkadaşlarınızla hangi günlerde neler konuştuğunuzu görebilirsiniz.

Ücretsiz mesajlaşma, resim gönderme, video gönderme, ses dosyası gönderme, bas konuş, konum paylaşma ve çok daha fazlasıyla sizlere mükemmel bir hizmet sunan WhatsApp’ı daha önce denemediyseniz çok şey kaçırdığınızı söyleyebilirim.

WhatsApp Messenger Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

WhatsApp Messenger Android uygulaması ile sesli sohbet etme, anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma yapabilmeyi son sürüm güncellemesiyle tüm kullanıcılarına ücretsiz sunmaktadır bu sayede en popüler kullanım alanında ilk sırada yerini almış olup milyarlarca kullanıcıya hitap etmektedir. Uygulamanın içeriği hakkında bilgi sahibi olabilmeniz için kurulum aşamasın sırasında çekilen ekran fotoğraflarını ön izleme yaparak bilgi sahibi olabilirsiniz.

514 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Champ Man 17 Oyunu Champ Man 17 Oyunu
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz43 MB
 • Hexlock indir Hexlock indir
  İngilizceÜcretsiz
 • Sahadan Canlı Sonuçlar Sahadan Canlı Sonuçlar
  TürkçeÜcretsiz2.5 MB
 • First Touch Soccer Oyunu First Touch Soccer Oyunu
  İngilizceÜcretsiz157 MB
 • Kika Emoji Keyboard Kika Emoji Keyboard
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz19 MB
 • BBTAN Oyunu BBTAN Oyunu
  TürkçeÜcretsiz17 MB
 • WhatsApp Messenger Android HAKKINDA YORUM YAZIN