Web Filtre

Web Filtre

Versiyon/SürümSürüm1
LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu22.7 MB
ÜreticiTiev&Volsoft yazılım
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/win8.1/Win10
Eklenme Tarihi11 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (22.7 MB)
121 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Web Filtre içerik filtreleme Programı

Bir büyük olarak bizlerde elbette çocuklarımızın internet ortamında güvenli bir şekilde gezinmesini sağlamak için bir yola başvururuz. Lakin bu uygulama ile zahmet çekmez ve kolaylıkla çocuklarınızın internet ortamında güzel bir şekilde gezinmesini sağlayabilirsiniz.

Web Filtre logo

Web Filtre

Bildiğiniz üzere internet dünyası hızla gelişmekte ve internette hem zararlı hemde faydalı bir çok içerik bulunmaktadır. İnterneti nasıl kullanırsanız kendinizi o alanda geliştirirsiniz eğer ki sizler zararlı internet sitelerini kullanıyorsanız üzülerek belirtmeliyiz ki bu yönde internet dünyamızı kullanan sayısız insan bulunmaktadır. Sizlerde eğer çocuklarınıza internetin faydalı alanlarını kullanmalarını istiyorsanız ücretsiz olan bu uygulamayı sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Site Kontrol Ebeveyn Program yazılımı bir çok özelliği mevcuttur yalnız en önemli özelliklerinde birisi paylaşım olanağına imkan tanıyor olmasıdır. Yani bunu açıklamak gerekirse kullanıcının listeye yeni bir site eklemesi sizin onayınız dahilinde gerçekleşmektedir.

Kullanıcılarda her kim olursa olsun güncelle kısmına tıklayarak girilmesini istemediği yasaklı siteleri eklerler ekleme işlemi bittikten sonra uygulamayı açıp kapattıktan sonra listeye eklemiş olduğunuz sitelere girmediğini görebileceksiniz. Bunu her zaman yaptığınızda bir çok yasaklı siteyi belirleyip listeye ekleme yaptığınızda programın daha güvenli ve istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer eklemiş olduğunuz siteleri başka kullanıcılara bildirmek istemiyorsanız Web Filtreye Bildir seçeneğini kaldırarak eklemiş olduğunuz listeyi gizli bir şekilde tutmayı sağlar. Ayrıca yeni açılan yasaklı sitelerin alınmasını istemiyorsanız da Ayarlar kısmından otomatik güncelleme seçeneğini iptal etmelisiniz. Ekibimiz sizlere değerli dakikalar geçirmenizi diler.

Filtreleme Yöntemi

Yazılımı doğru bir şekilde çalıştırmak isteniyorsa seviye 3’e getirilerek çalışma aktivitesini seçin. Daha sonra yasaklı sitelerin bazı kelimelerini girerek arama yapma butonuna tıklatın ve daha sonra yasaklı sitelerin kötü içerikli siteleri bulduğunu görebileceksiniz. Daha sonra bu siteler üzerine gelinerek centikleyin ve uygula butonu ile sitelere girebilme özelliği sonlandırabilirsiniz. Böylelikle cocuklarınız daha güvenli bir şekilde gezinme işlemi gerçekleştirebilecekler.

Web Filtre Programı Ekran Görüntüsü

filtre  Web Filtre

121 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Malwarebytes Malwarebytes
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • RogueKiller RogueKiller
  ingilizceÜcretsiz27.53 MB
 • Spybot Search & Destroy Spybot Search & Destroy
  TürkçeÜcretsiz15.65 MB
 • SUPER AntiSpyware Free Edition SUPER AntiSpyware Free Edition
  enÜcretsiz22.95 MB
 • Spytech SpyAgent Spytech SpyAgent
  enDeneme Sürümü2.83 MB
 • Charles Charles
  enÜcretsiz45.85 MB
 • Web Filtre HAKKINDA YORUM YAZIN