WAV Launcher

WAV Launcher

Versiyon/Sürüm1.07
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu193 KB
ÜreticiRJL Software
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi17 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (193 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

WAV Launcher Şaka Programı

Bu program ile bir arkadaşınızın bilgisayarına gizli bir şekilde yükledikten sonra o bilgisayarını kullanırken herhangi bir dosyanın veya programın çalışmasına sebep veren zararsız bir şaka programıdır. Program belirli aralıklarla  alakasız bir program çalıştırmaktadır.Bilgisayarı kullanan kişi bunu kapatmayı başarsa bile daha sonrasında tekrar bir program daha açılmaktadır ve arka arkaya farklı programlar açarak kullanıcıyı sinir etmeye  birebir  olan bir bilgisayar hatası şaka programıdır.

Launcher

WAV Launcher

Programı karşı tarafa göndermeniz için bir resim  dosyası ile birleştirebilirsiniz ve o resimi açmasını sağlamanız gerekmektedir. Arkadaşınız karş tafartaki kişi  bu programı göremez, program kendi kurulumu falan olmadığı için gizli olarak çalışmaktadır. WAV Launcher herhangi bir virüs içerisinde barındırmayan zararsız sinir bozucu bir şaka programdır.

Bilgisayar Şaka Hata Programı en iyi şaka programları arasında yer alan ve sevdiğiniz kişilere profesyonel şakalar yapabilmek için kullanıcının haberi olmadan bilgisayarına yükleyip komedi dolu anları yaşayarak bol bol gülebileceksiniz. Programın ekran görüntü fotoğraflarını inceleyerek ön bilgi edinip ne gibi hizmetler sağlayarak şaka yaptığını görebilirsiniz.

Şaka yapmak istediğiniz arkadaşlarınızın bilgisayarlarına gizlice yükleyerek farklı şakalar gerçekleştirerek komedi dolu anlar yaşayabilirsiniz. WAV Launcher programın ana ekran ve diğer görüntülerini aşağıdaki fotoğraflardan inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Program indirme aşamasında güvenlik hatası verebilir eğer halen indirmek istiyorsanız karşınıza gelen ekranın sağ alt köşesinden bu uyarıyı yoksak diyebilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

144 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Street Fighter 2 Street Fighter 2
  enÜcretsiz
 • Cs 1.6 Counter Strike Online Cs 1.6 Counter Strike Online
  TürkçeÜcretsiz200 MB
 • Facebook Gameroom Facebook Gameroom
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz
 • Mafia 3 Oyunu indir Mafia 3 Oyunu indir
  İngilizceÜcretli
 • First Blood Oyunu indir First Blood Oyunu indir
  TürkçeÜcretsiz
 • Mount and Blade 2: Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz4 GB
 • WAV Launcher HAKKINDA YORUM YAZIN