WAV Launcher

WAV Launcher

Versiyon/Sürüm1.07
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu193 KB
ÜreticiRJL Software
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (193 KB)
86 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

WAV Launcher Şaka Programı

Bu program ile bir arkadaşınızın bilgisayarına gizli bir şekilde yükledikten sonra o bilgisayarını kullanırken herhangi bir dosyanın veya programın çalışmasına sebep veren zararsız bir şaka programıdır. Program belirli aralıklarla  alakasız bir program çalıştırmaktadır.Bilgisayarı kullanan kişi bunu kapatmayı başarsa bile daha sonrasında tekrar bir program daha açılmaktadır ve arka arkaya farklı programlar açarak kullanıcıyı sinir etmeye  birebir  olan bir bilgisayar hatası şaka programıdır.

Launcher

WAV Launcher

Programı karşı tarafa göndermeniz için bir resim  dosyası ile birleştirebilirsiniz ve o resimi açmasını sağlamanız gerekmektedir. Arkadaşınız karş tafartaki kişi  bu programı göremez, program kendi kurulumu falan olmadığı için gizli olarak çalışmaktadır. WAV Launcher herhangi bir virüs içerisinde barındırmayan zararsız sinir bozucu bir şaka programdır.

Bilgisayar Şaka Hata Programı en iyi şaka programları arasında yer alan ve sevdiğiniz kişilere profesyonel şakalar yapabilmek için kullanıcının haberi olmadan bilgisayarına yükleyip komedi dolu anları yaşayarak bol bol gülebileceksiniz. Programın ekran görüntü fotoğraflarını inceleyerek ön bilgi edinip ne gibi hizmetler sağlayarak şaka yaptığını görebilirsiniz.

Şaka yapmak istediğiniz arkadaşlarınızın bilgisayarlarına gizlice yükleyerek farklı şakalar gerçekleştirerek komedi dolu anlar yaşayabilirsiniz. WAV Launcher programın ana ekran ve diğer görüntülerini aşağıdaki fotoğraflardan inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Program indirme aşamasında güvenlik hatası verebilir eğer halen indirmek istiyorsanız karşınıza gelen ekranın sağ alt köşesinden bu uyarıyı yoksak diyebilirsiniz.

Programın Ekran Görüntüsü

86 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Hack Wolfteam indir Hack Wolfteam indir
  TürkçeÜcretsiz12 MB
 • Counter Strike (CS) 1.5 indir Counter Strike (CS) 1.5 indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz12 MB
 • FIFA 2017 indir FIFA 2017 indir
  TürkçeÜcretsiz1 GB
 • PES 2017 indir Oyna PES 2017 indir Oyna
  Türkçe-İngilizceDeneme Sürümü6.16 GB
 • Sniper Ghost Warrior Türkçe Yaması Sniper Ghost Warrior Türkçe Yaması
  TürkçeÜcretsiz178.27 KB
 • Counter Strike Global Offensive Counter Strike Global Offensive
  İngilizceÜcretli1.8 GB
 • WAV Launcher HAKKINDA YORUM YAZIN