WAV Launcher

WAV Launcher

Versiyon/Sürüm1.07
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu193 KB
ÜreticiRJL Software
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi2 sene önce
Güncelleme Tarihi19 Temmuz 2017
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (193 KB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

WAV Launcher Şaka Programı

Bu program ile bir arkadaşınızın bilgisayarına gizli bir şekilde yükledikten sonra o bilgisayarını kullanırken herhangi bir dosyanın veya programın çalışmasına sebep veren zararsız bir şaka programıdır. Program belirli aralıklarla  alakasız bir program çalıştırmaktadır.Bilgisayarı kullanan kişi bunu kapatmayı başarsa bile daha sonrasında tekrar bir program daha açılmaktadır ve arka arkaya farklı programlar açarak kullanıcıyı sinir etmeye  birebir  olan bir bilgisayar hatası şaka programıdır.

Launcher

WAV Launcher

Programı karşı tarafa göndermeniz için bir resim  dosyası ile birleştirebilirsiniz ve o resimi açmasını sağlamanız gerekmektedir. Arkadaşınız karş tafartaki kişi  bu programı göremez, program kendi kurulumu falan olmadığı için gizli olarak çalışmaktadır. WAV Launcher herhangi bir virüs içerisinde barındırmayan zararsız sinir bozucu bir şaka programdır.

Bilgisayar Şaka Hata Programı en iyi şaka programları arasında yer alan ve sevdiğiniz kişilere profesyonel şakalar yapabilmek için kullanıcının haberi olmadan bilgisayarına yükleyip komedi dolu anları yaşayarak bol bol gülebileceksiniz. Programın ekran görüntü fotoğraflarını inceleyerek ön bilgi edinip ne gibi hizmetler sağlayarak şaka yaptığını görebilirsiniz.

Şaka yapmak istediğiniz arkadaşlarınızın bilgisayarlarına gizlice yükleyerek farklı şakalar gerçekleştirerek komedi dolu anlar yaşayabilirsiniz. WAV Launcher programın ana ekran ve diğer görüntülerini aşağıdaki fotoğraflardan inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Program indirme aşamasında güvenlik hatası verebilir eğer halen indirmek istiyorsanız karşınıza gelen ekranın sağ alt köşesinden bu uyarıyı yoksak diyebilirsiniz.

Yazılım sayfası zararlı içerik bildirimi olduğu için yayından kaldırılmıştır.

Programın Ekran Görüntüsü

151 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Droid4X indir Droid4X indir
  İnglizceÜcretsiz2.47 MB
 • YasaBul Mevzuat Programı YasaBul Mevzuat Programı
  TürkçeÜcretsiz190 MB
 • Logitech G930 Sürücüsü indir Logitech G930 Sürücüsü indir
  İngilizceÜcretsiz89 MB
 • Advanced Archive Password Advanced Archive Password
  İngilizceDeneme Sürümü2.30 MB
 • ProduKey (Windows) indir ProduKey (Windows) indir
  İngilizceÜcretsiz65.17 KB
 • ProduKey ProduKey
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz65 KB
 • WAV Launcher HAKKINDA YORUM YAZIN