Virus Cleaner indir

Virus Cleaner indir

Versiyon/Sürüm13.1.0
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.17 MB
ÜreticiVirusKeeper
İşletim SistemiWin7/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi3 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (1.17 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Çoklu Virüs ve Zararlı Nesne Temizleyici

Bilgisayara bulaşan trojan, worms, spam gibi zararlı nesne, yazılım ve virüsleri ücretsiz temizleme programıdır. Windows sistemine ve veritabanına girip PC’ye zarar veren nesneleri kolaylıkla temizler.

Tüm Zararlı Virüsleri Silin

Multi Virus Cleaner (Çoklu) Virüs Temizleme Programı tam 6.000 zararlı içeriği tanıma özelliğine sahip bulunuyor. Eğer bilgisayarınıza virüs bulaştı ve performansda düşüklük varsa hemen sizleri zararlı virüslerden kurtarıp rahat bir nefes almanızda yardımcı oluyor. İçerisinde bulunan çoklu kullanıcıya özgü tarama seçenekleri bulunuyor. Bu sayede istediğiniz taramayı gerçekleştirip sistemi virüslerden kurtarır.

Çoklu Tarama Seçeneği

Programın içerisinde bilgisayarın depolama alanında istediğiniz alan için virüs taraması yapabileceksiniz. Yerel depolama disk alanında sizin belirlediğiniz yerde veya Full scan seçeneğiyle tüm sistemi virüs taramasından geçirebilirsiniz. Virüs temizleyici kullanıcı için basit bir ara yüze sahip olması nedeniyle her seviyeden kullanıcı gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Önemli Not: Multi Cleaner programı bir virüsten koruma programı olmadığını belirtip sadece bilgisayara bulaşan zararlı tüm virüsleri temizleyici olarak görev yapmaktadır. Ayrıca kurulum esnasında arama motorlarını değiştirmek için arama çubuğuna ekleyeceği eklentileri söylemektedir bunu engellemek için eklentileri yükleme tikini işaretleyerek kurulumu tamamlamanızı öneriyorum.

Ekran Görüntüsü

214 kez indirildi

Benzer Programlar

 • USB Disk (Flash) Security USB Disk (Flash) Security
  İngilizceÜcretsiz4 MB
 • USB Virus Scan USB Virus Scan
  İngilizceÜcretsiz3 MB
 • ESET Online Scanner Türkçe ESET Online Scanner Türkçe
  TürkçeÜcretsiz2.7 MB
 • Malwarebytes Malwarebytes
  İngilizceÜcretsiz1.57 MB
 • ESET Smart Security ESET Smart Security
  TürkçeÜcretsiz90.9 MB
 • USB Secure Active USB Secure Active
  TürkçeÜcretsiz7.5 MB
 • Virus Cleaner indir HAKKINDA YORUM YAZIN