Video Edit Magic

Video Edit Magic

Versiyon/Sürüm4.47
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu11 MB
ÜreticiDeskShare
İşletim SistemiWin7/Vista/WinXP/Win8/Win8.1/Win10
Eklenme Tarihi8 ay önce
Güncelleme Tarihi30 Kasım 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (11 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Video Düzenleme ve Kesme Yazılımı

Videolarınızı düzenlemek istiyorsanız Video düzenleme programı olarak video Edit Magic tam size göredir. Program sayesinde amatör kullanıcılar videolarını düzenleme imkânı elde eder. Sosyal paylaşım sitelerinin yaygınlaşması ve daha çok video kullanılması bu tarz programları zorunlu kılmıştır. Bu nedenle Video Edit Magic programını bilgisayarınıza indirerek kolaylıkla düzenlemeler yapabilirsiniz.

Video Edit Magic Programının Özellikleri

Videolar çekildikten sonra izlenirken sıkıcı kısımlar olabilir. Bunun için bir video düzenleme programına ihtiyacınız olacaktır. Videolarda bulunan gereksiz kısımları atarak ya da kesip, yapıştırarak videolarınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda farklı dosyaları birbiriyle birleştirebilirsiniz. Bir başka özelliği de başka dosyadan diğerine bölümler kesip kopyalama imkânı bulunmasıdır. Video dosyaları oldukça büyük olmaktadır. Program sayesinde büyük boyutları küçülterek paylaşırken daha kolay paylaşılmasını sağlarsınız.

Video Edit Magic Programı Nasıl Kurulur?

Program kurulumu için Windows 2000, Windows 98, Windows 95, Windows XP, Windows NT işletim sistemlerinden herhangi birisinin bilgisayarda bulunması gerekir. Dil desteği İngilizcedir. İnternet üzerinden programı indirerek kurulumunu sağlama imkânınız vardır. Daha sonra çift tıklayarak programı açıp kullanıma kolayca başlayabilirsiniz.

Video Edit Magic Nasıl Kullanılır?

Programın kullanımı oldukça basittir. Kurulumdan sonra Video Edit Magic Video Kesme (edit) Yapma Programı üzerine çift tıklayarak programı açın. Daha sonra düzenlemek istediğiniz video dosyalarını tut, sürükle ve bırak yaparak programın içine gönderip düzenleme, kopyalama işlemine başlamanız mümkündür.

213 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Windows Live Movie Maker Windows Live Movie Maker
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz131 MB
 • Adobe Premiere Pro indir Adobe Premiere Pro indir
  İngilizceDeneme Sürümü3.67 MB
 • Avidemux Avidemux
  İngilizceÜcretsiz17.63 MB
 • Ultra Video Joiner Ultra Video Joiner
  İngilizceÜcretsiz10 MB
 • Wondershare Video Editor Wondershare Video Editor
  İngilizceÜcretsiz40 MB
 • Windows Movie Maker indir Windows Movie Maker indir
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz1.18 MB
 • Video Edit Magic HAKKINDA YORUM YAZIN