Viber Android

Viber Android

Versiyon/SürümViber Android
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu34 MB
ÜreticiViber Media Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (34 MB)
131 kez indirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Android Mesajlaşma ve Sesli Sohbet Uygulaması

Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile smsleri yerini tamamen akıllı telefonların uygulamarına yerini kaptırmış sesli ve konuşma ve mesajlaşma yerini almış uygulamalardan başarılı ve Dünya’da bir ok kişi tarafından tercih edilen bir iletişim aracı Viber android işletim sistemleri için yazılmış bir uygulamadır.

Viber Android

Ücretsiz Sohbet Uygulaması başarılı bir şekilde sesli mesajlaşma ve mesaj   yazılımı olan viber ile  yüksesk ses kalitesi ve hızı ile sizlere  akıllı telefonlarınızda tam kalite olarak hizmet vermektedir. Program hizöetlerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmakta mesajlaşmadaki başarı  kadar da sesli görüşme konusunda başarı ilede  kendisinden söz ettirmektedir.

Viber Android

Viber Android kullanım amacı olarak genelde  Yurdışı görüşmelerinde ve yurtdışı mesajlaşmada büyük başarı sağlamış, kullanıcılarına büyük hizmet esteği sunan bir program olarak bilinmektedir.

Viber uygulaması telefon numaranıza seknorize bir şekilde çalışarak  herhangi bir kayıt veya kişi lsitesi gibi bir  grup oluşturmaya gerek kalmadan diledğiniz kişiler ile iletişime geçebiliyorsunuz. Özel olarak kendi arkadaşlarınızla gruplar kurabilir toplu konuşma ve mesajlaşma işlemlerini uygulayabilirsiniz.
Android cihazlar için geliştirilmiş olan bu uygulamadının diger işletim  sistemleri için özel olarak  yazılımış ve son kullanıcılara sunmuş bir programdır.

Viber Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

En iyi ve en çok kullanılan sesli sohbet etme, anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması sayesinde tüm kullanıcılarımız ücretsiz faydalanabilecekler. Akıllı android cihazı kullanan kullanıcıların kullanabileceği uygulamanın aşağıda kurulum ve ana ekran menüsünü gösteren fotoğraflara bakarak uygulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Download etmek kullanmak bedavadır.

131 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Prisma
  İngilizceÜcretsiz130 MB
 • DiskDigger Android DiskDigger Android
  İngilizceÜcretsiz1 MB
 • MoboPlayer indir MoboPlayer indir
  İngilizceÜcretsiz14 MB
 • Android Uygulama Kilidi indir Android Uygulama Kilidi indir
  TürkçeÜcretsiz413 KB
 • Place My Face Fotomontaj Place My Face Fotomontaj
  İngilizceÜcretsiz5.7 MB
 • DynEd Yabancı Dil Çeviri DynEd Yabancı Dil Çeviri
  İngilizceÜcretsiz12 MB
 • Viber Android HAKKINDA YORUM YAZIN