Viber Android

Viber Android

Versiyon/SürümViber Android
LisansÜcretsiz
DilTr-En
Dosya Boyutu34 MB
ÜreticiViber Media Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (34 MB)
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Puan Ver)
Loading...

Android Mesajlaşma ve Sesli Sohbet Uygulaması

Günümüz teknolojisinin gelişmesi ile smsleri yerini tamamen akıllı telefonların uygulamarına yerini kaptırmış sesli ve konuşma ve mesajlaşma yerini almış uygulamalardan başarılı ve Dünya’da bir ok kişi tarafından tercih edilen bir iletişim aracı Viber android işletim sistemleri için yazılmış bir uygulamadır.

Viber Android

Ücretsiz Sohbet Uygulaması başarılı bir şekilde sesli mesajlaşma ve mesaj   yazılımı olan viber ile  yüksesk ses kalitesi ve hızı ile sizlere  akıllı telefonlarınızda tam kalite olarak hizmet vermektedir. Program hizöetlerini ücretsiz olarak kullanıcılarına sunmakta mesajlaşmadaki başarı  kadar da sesli görüşme konusunda başarı ilede  kendisinden söz ettirmektedir.

Viber Android

Viber Android kullanım amacı olarak genelde  Yurdışı görüşmelerinde ve yurtdışı mesajlaşmada büyük başarı sağlamış, kullanıcılarına büyük hizmet esteği sunan bir program olarak bilinmektedir.

Viber uygulaması telefon numaranıza seknorize bir şekilde çalışarak  herhangi bir kayıt veya kişi lsitesi gibi bir  grup oluşturmaya gerek kalmadan diledğiniz kişiler ile iletişime geçebiliyorsunuz. Özel olarak kendi arkadaşlarınızla gruplar kurabilir toplu konuşma ve mesajlaşma işlemlerini uygulayabilirsiniz.
Android cihazlar için geliştirilmiş olan bu uygulamadının diger işletim  sistemleri için özel olarak  yazılımış ve son kullanıcılara sunmuş bir programdır.

Viber Android Uygulaması Ekran Görüntüsü

En iyi ve en çok kullanılan sesli sohbet etme, anlık mesajlaşma ve görüntülü konuşma uygulaması sayesinde tüm kullanıcılarımız ücretsiz faydalanabilecekler. Akıllı android cihazı kullanan kullanıcıların kullanabileceği uygulamanın aşağıda kurulum ve ana ekran menüsünü gösteren fotoğraflara bakarak uygulama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Download etmek kullanmak bedavadır.

169 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Facebook Lite Facebook Lite
  Türkçe-İnglizceÜcretsizCihaza Göre Değişir
 • CCleaner (Android) indir CCleaner (Android) indir
  Türkçe-İnglizceÜcretsiz2.5 MB
 • B612-Selfie B612-Selfie
  İngilizceÜcretsizCihaza Göre Değişir
 • Twitter (Android) indir Twitter (Android) indir
  TürkçeÜcretsiz6.3 MB
 • E-Devlet Kapısı E-Devlet Kapısı
  TürkçeÜcretsiz
 • ARC Welder indir ARC Welder indir
  İngilizceÜcretsiz12.87 MB
 • Viber Android HAKKINDA YORUM YAZIN