Undelete Plus

Undelete Plus

Versiyon/Sürüm3.0.5.506
LisansÜcretli
DilTr-En
Dosya Boyutu2.19 MB
ÜreticiFDRLab Data Recovery Centre
İşletim SistemiWin7/Vista/2003 Server/WinXP/WinME/Win2000/Win98/WinNT
Eklenme Tarihi1 sene önce
Güncelleme Tarihi22 Haziran 2016
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (2.19 MB)
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (Puan Ver)
Loading...

Bilgisayarda Silinen Dosyaları Bulma Aracı

Silinen verilerinizi dosyalarınızı geri getirme işlemini en iyi şekilde gerçekleştiren programı sitemizden son sürümünü ücretsiz indirebilirsiniz. Yanlışlıkla sildiğiniz dosyalarınızı eski şekliyle hiç bir şekilde değişiklik yapmadan tekrar bilgisayarınızda nerde yüklüyse  aynı konuma getirir. Geri dönüşüm kutusundan bile sildiğiniz dosyaları sorunsuzca geri makinanıza yükler. Ayrıca ağ üzerinde ki herhangi bir veri silmiş olsanız bile dosyalarınızı kolay bir şekilde geri getirebileceksiniz.

undelete plus sürüm bilgisi

Undelete Plus

Windows işletim sistemleriyle sorunsuz zbir şekilde çalışan uygulama Floppy sürücülerinizi dahi desteklemektedir. Sadece bilgisayarınız üzerinde bulunan verileri değil taşınabilir dijital kartlarınızdan silinen dosyalarınızı kolay bir şekilde getirir. CompactFlash, SmartMedia,FAT12/16/32 ve  NTFS/NTFS5 gibi dosya türlerini geri getirebilir.

Undelete Plus Çalışma Mantığı

Yazılım silinen dosyaları geri getirdikten sonra geri dönüşüm evinde toplayarak sizin izniniz olmadan herhangi bir diskinizde toplamaz. Undelete Plus yazılımı Çöp kutusunda toplanan dosyalarınızı aldıktan sonra geri silme işlemini kutunun üzerine gelerek “geri dönüşüm kutusunu” boşalt seçeneği işaretlenip kutumuz tekrar temizlenmiş olur.

Silinen dosyaları geri getirme programı Yazılımın güncellenmesiyle yeni gelen özellikler arasında çoklu dil seçebilme imkanı sağlamaktadır. Diğer yeni geliştirilmiş olan özelliği ise arayüzü tasarımı güzel bir hale getirilerek her düzeydeki kullanıcının sorunsuz bir şekilde yazılımı kullanabilmesi sağlanmıştır. www.indirson.com ekibine sizlere yardımcı olabilmeleri açısında sorunlarınızı bildirebilirsiniz. Değerli zamanlar dileriz.

Bilgisayar sisteminde yada hafıza kartlarında yer alan verilerinizin silindiği taktirde kolaylıkla tekrardan eski haliyle tüm dosyalarınıza ulaşmanızı sağlamaktadır. Birçok kullanıcının silinen dosyalarını geri getirmesi için kullandığı programlar arasında en popüler kullanım oranına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kurulum esnasında çekilen ekran görüntülerini inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Undelete Plus Programı Ekran Görüntüsü

151 kez indirildi

Benzer Programlar

 • Windows 7 (ISO) Kurulum Windows 7 (ISO) Kurulum
  Türkçe-İngilizceÜcretsiz
 • DiskDigger Android DiskDigger Android
  İngilizceÜcretsiz1 MB
 • EaseUS Data Recovery indir EaseUS Data Recovery indir
  İngilizceÜcretsiz13 MB
 • Personal Backup indir Personal Backup indir
  İngilizce-AlmancaÜcretsiz15 MB
 • Wise System Monitor Wise System Monitor
  İngilizceÜcretsiz1.60 MB
 • Disk Drill Dosya Kurtar Disk Drill Dosya Kurtar
  İngilizceÜcretsiz15.73 MB
 • Undelete Plus HAKKINDA YORUM YAZIN